şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
19294 entry daha
  • survivor kızlar-erkekler vardı. hakan hatipoğlu erkekler adasındakilerin alayından daha güçlüydü ve her oyunu alıyordu. o dönem hakan çok seviliyordu. bunu farkeden erkekler adasındaki orta yaşlı ve göbekli dayılar birlik olup hakanın adını yazmışlar akşamına da hakan gitmişti. işte survivor oydu abi. doğada çok göze batan, çok güçlü geçinen adam kaybeder. sinsi adam kazanır, kurnaz adam kazanır. göze batan adamın kuyusu kazılır. mesela sms olayı olmasa turabi bireysel dokunulmazlığı kaybettiği an elenirdi çünkü büyük bir tehdit unsuru. kızlar erkekler dönemi sessiz sessiz merve oflaz nasıl kazandı hatırlayın (gerçi final yine sms'ti).

    ama artık program tam tersine, en popüler kim yarışına, dönmüş durumda. herkes kendini göstermek, takipçi kasmak için 50 takla atıyor. yarışmaya birkaç gündür göz ucuyla bakıyorum ve gerçekten bu konsepti seven biri olarak aşırı sıkıcı buldum. ekşide bu kadar konuşulmasına şaşırdım.

    barış denen pasif bir herif var, çenesi köşeli olduğu için ergen kızlar onu şampiyon yapacak. berkan denen hilmicem çakması var. evrim, yasin, ardahan ünlü olup bir yere kapak atma peşindeler. nisa piremses sendromlu. cemal de yarışmadan sonra dj'lik yapıp bir gecede emek harcamadan milyonları götürür büyük ihtimal, o da kerimcan durmaz tayfadan, niteliksiz biri. ünlüler aşırı silik. mert biraz survivor ruhu taşıyordu ama halkımız kurnazlık yapmaya çalışan adamı sopalarla linç etmeye hazır olduğu için çabuk elendi. diğerleri de efendi takılıp finale gitme peşinde işte. ha bir de ememey reis var, özgün bir tip, yarışmadaki tek eğlence unsuru ama sms'i kötü. özetle; şampiyon barış, ikinci cemal, üçüncü yasin tayfasından biri, dördüncü ünlülerden emre dışında biri olur. bu sıralamadan da yüzde yüz eminim. buradan da görüyoruz ki efendilik ve köşeli çene doğada hayatta kalmamız için elzem iki faktörmüş.

    acun, güzelim konsepti bbg evinin parkurlu haline çevirmişsin. koy sporcu olmayan normal insanları, parkurları çeşitlendir, ödülleri azalt. izleyelim onların birbirini yemesini, das experiment tadında.

    not: bu haliyle izlemeyin izlettirmeyin. hem sıkıcı, hem vakit kaybı. ben yaptım siz yapmayın.
1798 entry daha