şükela:  tümü | bugün
  • larry'nin hiçbir zaman gelmemiş, serinin sekizinci oyunu. yedinci oyunun sonunda ufolar larry'nin içinde olduğu gemiyi kaçırırlar ve coming in 1998 leisure suit larry explores uranus diye yazılar görürüz. ayrıca larry 7'deki bir kısımda bu alan leisure suit larry lust in space oyunu için rezerve edilmiştir diye yazar. yani burdan da yeni gelecek oyunun adını da öğreniriz ama oyun yapım aşamasındayken sierra amcalar adventure ekibini komple işten atar(sonra da şirket batar zaten) ve oyunun sadece birkaç test videosu anca yapılabilinir. bu oyunla daha sonraları çıkmış magna cum laude ile hiçbir alakası yoktur.

    oyunun konusu da daha sonraları açıklanmış. işte larry'yi lezbiyen uzaylılar kaçırıp klonlamaya çalışıyolarmış ve ondan oluşturdukları klon ordusuyla dünyayı ele geçirmeyi planlıyolarmış. onu klonlama sebepleri de larry 7'de hile yaparak kazandığımız yarışmalardan gemideki en seksi en yakışıklı en becerikli erkek olarak tespit etmiş olmalarındanmış. ayrıca bütün bunları yaparlarken larry'nin kendisinin öldüğünü ve 70'lerin disko havalarında bir cennetteymiş gibi düşündürtmeye çalışmışlar.

    konusunu komik bulmamla beraber keşke magna cum laude ve box office bust denen çöp oyunlar yerine bu projeyi yapsalarmış dedirtti.