şükela:  tümü | bugün
505 entry daha
 • ya dostum. ne zamandır aklımdaydı, alayım edeyim diye önce elimdeki oyunların keyfine varayım, bayınca alırım diyordum. sonuçta muazzam bir zaman öldürgeci bildiğimiz üzere. hazır beleşe düşmüş, indirdik. bir tur atayım sararsa sonra dlc leri alır bir ay yerim diyordum.

  hindistan fakiri oldum. her stratejide olduğu gibi dominant olarak etraftaki herkese gir çık, talan et, teknolojiye yatırım yap, bütün kartlar teknoloji/ekonomi üstüne olsun falan falan... hevesim atom bombası. bi patlatayım yatarım diyorum.

  füzyonu icat ettik, havalanlarını kurduk, manhattan projectleri tamamladık, nükleer deniazaltı tamam, jet bomber tamam... nükleer cihaz inşa edip sağa solu patlatmaya başlayabilicem yani. ama artık pc başında uyuma kıvamlı ağzım yüzüm kaydı. sabah kalkar patlatırım dedim.

  noldu biliyon mu az önce sevgili okur. save imi aç diyorum, ana ekrana menüye dönüyor. son auto saveleri deneyeyim dedim o da aynı. önceki save imi açtı 400 turn öncesi bıraktığım yerden. şimdi uninstall ettim geldim, kahır sigarası içiyorum.

  böyle bir oyundur kendisi.

  edit: hayret küfretmedim...
47 entry daha