şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • bekçiler haklıdır, haksızdır, olayın iç yüzü nedir bunları tartışalım ama neden acaba özellikle kolluk kuvvetleri ile ilgili bu tarz haberlerde kaynak olarak hep dhkp-c ve pkk gibi terör örgütlerinin sözcülüğünü yapan birgün.net linkleri paylaşılıyor?

    bu durumu görünce insanın aklına doğal olarak bu terör seviciler sözlük uzantıları sayesinde hem hem kolluk kuvvetlerine bok atıp hemde tıklanma alarak bir taşla iki kuş vurmaya mı çalışıyorlar sorusu geliyor. işin doğrusu bu terör sevicilerin bu tarz haberlerinin çoğunun yalan olduğunu görüyoruz. bunlar polis, bekçi şöyle böyle yaptı ortalığı ayağa kaldırıyorlar sonra bir bakıyoruz olay tamamen alakasız çıkıyor.

    edit: ikide bir aynı mesajı atanlar. tamam ulan anladık yandaş medya da işine gelen haberleri yapıyor. yandaş medyanında, birgün gibi terör sevicilerin de allah belasını versin. birinden değilsem illaki öbüründen mi olmam gerekiyor? yandaş medya iktidar yalakası olmak konusunda uzman ve o yönde algı oluşturmaya çalışıyor, birgün ve benzerleri de terör örgütleri konusunda algı ve provokasyon peşinde. bu olay birgün zihniyetinin uzmanlık alanına giriyor. bende bunu yazdım. öğrenin artık, bazı insanlar tarafsızdır. herkesi kendiniz gibi birilerinin güttüğü koyunlardan zannetmeyin.
17 entry daha