şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • internet ortamında sağa sola sürekli yapıştırabileceğiniz eğlenceli metinlerdir. ayrıca aynı isimde çokta güzel bir subteddit vardır. bir kaç tane ünlü örnek:

    tipe bak hele ya beyefendilik dersi verecekmiş . yav sen kimsin kodumun söke patetesi birde bundan 68 kişi eğitim almış. harbiden türkiye’de ben açım benim para yok diye sitem etmeyin moruk alın elinize deri eldiven köpek eğitir gibi zengin eğitin. hayır ulan yakışıklı boylu poslu birşey olsan bir nebze eyvallah kafan taşşaklarıma değiyor bazlama gibi suratın var hala utanmadan efendilik mefendilik diyor. bu gece zütüne havuç sokmuyorsa bir tak bilmiyorum moruk birde milletvekillerine ders vermiş derslerin bir gibe yaramadığını buradan görebilirsiniz.

    hobb ss aldım ad:dsd:fsdf amk cocu kacma gellan buraya q:weqweqeq:we amdinleri etıketleyın beler df:sdf:dfdf: kacabileceni mi sandım nmk evladı skksksksksksks

    erlik'in molozlarıbitmişte yerkürenin üstünden gafil beşereler almaya çıkmış gibi bir halin var. frenk alametleri ile yanıp tutuşan bir çift mahlukat görmüş gibisin. gobi çölü gibi donuk suratınla kim bilir kafanda ne melunluklar dönüyor.

    not: yenileri buldukça eklenecektir.