şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • geneli malum sarı site üzerinden el değiştiren eşyalardan payıma düşen elektro gitar.

  piyasasının yarısı kadar paraya bir öğrenci kardeşimiz ilana koymuştu. maddi sıkıntısı varmış. part time çalışma imkanı kalmamış covid meselesinden dolayı.

  alırken özellikle belirttim istediğin zaman aynı paraya geri satarım sana diye. denemek için 1 kere kullandım sadece. geri alacağına eminim.

  biraz çizikleri var üzerinde. uygun bir cila tavsiyesi verebilecek varsa geri aldığında güzel bir sürpriz olsun kendisine.

  edit: çok sayıda yazardan jim dunlop formula tavsiyesi geldi. muhtemelen işe yarayacaktır, deneyelim

  edit: 30 haziran 2020 itibariyle gitar tekrar öğrenci kardeşimize gitti. jim dunlop formula uygulamıştım bir hayli faydası olmuştu. tüm tellerini yeniledim üzerindekinden daha kaliteli olanlarla. manyetiğinde ufak bir sorun vardı değiştirmeye gerek kalmadan müdahale edildi. aynı paraya geri vereceğime söz vermiştim. arkadaş yapılan masrafı ödemek konusunda ısrar etti. kabul etmedik helalleştik oldu bitti.
  ben öğrenciyken o kadar beklenmedik anlarda yardımcı olan insanlar vardı etrafımda. o zaman çok mutlu oluyordum. şimdi yardım ediyorum elimden geldiğince ve farkediyorumki o zamandan daha fazla mutlu oluyorum.
34 entry daha