şükela:  tümü | bugün
 • sabah sabah aklımı kurcalayan soru.internetten biraz araştırdım ama selçuk bey ve sümeyye hanım'ın nasıl tanıştığı ile ilgili birşey bulamadım.

  biliyorsunuz ki büyük teknoloji hamlesi yapan ve ülkemize iha, siha kazandıran selçuk bey 2016 yılında sümeyye hanım ile evlenmiştir.ama nasıl tanıştığı ile ilgili internet pek birşey yazmıyor.peki nerede tanışmış olabilirler.

  -instagram,facebook vs. diyen suserler olabilir ama böyle birşey mümkün değil.herkes sizin gibi ezik değil sosyal medya da tanışsın.

  -mahalle'de tanışmışlardır diyen suserler olabilir ama bu da imkansız.biri sarıyer'de büyümüş diğeri üsküdar'da.

  -lise'de tanışmışlardır diyen suserler olabilir ama bu da imkansız.biri robert koleji mezunu diğeri trabzon araklı imam hatip.

  -üniversite de tanışmış olabilirler diyen suserler olabilir ama çok zor ihtimal.selçuk bey itü mezunu, sümeyye hanım indiana üniversitesi.

  -aynı tarihte 2 birey de amerika da bulunmuş.selçuk bey pensilvanya ve boston, sümeyye hanım indiana ve londra.bu da imkansız gibi geliyor bana.

  -fem dersanesinde tanışmışlardır diyen vatan hayini ekşiciler olacaktır.evet ikiside fem dersanesinde okumuş ama tarihler farklı yani bu da imkansız.

  -görücü usulü tanışmışlardır diyenler olacaktır ama bu da imkansız.hem koruma ordusunu geçip kim kimi görebilir ki.

  edit: fem dersanesinden pensilvanya'ya uzanan yollar benim konum değil arkadaşlar.sümeyye'nin troll'leri de geldi.bugün de vatan hayini olduk çok şükür.
15 entry daha