şükela:  tümü | bugün
  • bir çoğu gösteriş ve ilgi budalasıdır. etkileşim almak için, kafalarından uydurdukları en atmasyon şeyleri sıralayabilirler. işin ilginç yanı, uydurdukları şeyin zamanla gerçek olduğuna kendileri de inanmaya başlar. bazıları kendisine ait sahte hesaptan, etkileşim almak için kendine taciz içerikli mesaj atarak bunu paylaşır, etkileşim kasar. twitter gerçek anlamda şizofreninin, ruh hastalığının tavan yaptığı bir platformdur. yalan, arsızlık, utanmazlık gırla gider. sağdan soldan elin anasını babasını aşırıp "işte annem ile babamın şikagoda gizlice çekildiği resim <3" diye paylaşanı mı ararsın, türk olduğu halde, rum-ermeni numarası yapan mı ararsın, milletin lüks restoranda yediği yemeğin fotosunu çalıp kendisine ait gösteren mi ararsın, kısacası şizofreni bol bulunur. twitter, olunan hayat değildir. hayal edilen gerçekçi olmayan bir düştür. bu tiplere gerçek anlamda acıyorum. ciddi anlamda acıyorum! keşke bu arkadaşları tedavi ettirebilsek. keşke bu arkadaşları toplumun birer üretken insanlarına çevirebilsek.

    edit: bazı arkadaşlar, takip etmeyin o zaman demiş. bu tip canlıları zaten takip etmiyoruz. fakat bu zararlı bakteriler o kadar çok ki, ana sayfamıza düşüyorlar. düzgün, aklı başındaki kadınları tenzih ederim. bu tip canlılardan bu kardeşlerimiz de rahatsızlar.

    edit 2: başlığımız twitter'a düştü. haliyle gerçeklerin bahsedilmesinden rahatsızlık duyan twitter kızları en iyi yaptıkları şey olan sallamalara da başladı.

    misal:

    https://twitter.com/…tatus/1265966513120518144?s=19 çok içerlenmiş gibisin eruhlu?
112 entry daha