şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • saçma, rezalet, skandal ötesi karardır. komisyoncu teknik direktörlerin, iki kelimeyi bir araya getiremeyen menajer ve kulüp yöneticilerinin ortak sıçmığıdır. anadolu kulüpleri baktı ki eskisi gibi 8-9 milyona mehmet topuz, 6-7 milyona ismail köybaşı, 4-5 milyona tarık çamdal satamayacak ne yaptı etti bu kuralı getirdi. ulan anadolu kulüpleri yatacak yeriniz yok. sırf böyle çakal esnaf kafasıyla takıla takıla sizden bir halt olmuyor. ilelebet figüran kalacaksınız. beter olun.

  ulan ülkede taksici lobisinden sonra menajer lobisi olduğunu da gördük. bu çakalların para musluğu kesilince nasıl da milliyetçilik gazıyla ortalığı karıştırdıklarını ve sonucunu aldıklarını gördük. dilerim siz de ilelebet bataklıkta kalırsınız.

  takımım galatasaray’dan isteklerim ve beklentilerim şunlar.
  1- kardeşim bu çakal sürüsünden oyuncu alma. alt yapıdan çocukları oynat kabul.

  2- mert hakan gibi emre kılınç gibi sözleşmesi bitenleri al sadece.

  3- asla sidik yarışına girip anadolu kulüplerinden oyuncu alma. yüzlerce gurbetçi var nasılsa.

  4- çakal menajerleri kulüp kapısından içeri sokma. unutma senin onlara değil onların sana ihtiyacı var.

  5- bütün lobini kullanıp bunların en ufak bir avantajı dahi olsa engelle.

  daha sayacak çok şey var da gg olmasın. bu saatten sonra nah avrupa’ya oyuncu göndeririz. merih, çağlar, cengiz, mert, zeki gibi adamlar avrupa’da olmayacaklar artık. çünkü çocuklar gitmek istese bile şark kurnazı yöneticiler geleceklerine ipotek koyup onları istanbul takımlarına peşkeş çekecekler.

  not: fenerbahçe ve beşiktaş bu kadar kötü olmasaydı nah bu kural gelirdi. ulan fbjk kardeşliği yaptınız yine kalleşliğinizi. böyle yaparak güya galatasaray’ın önünü kesecekler. peeeh.
286 entry daha