şükela:  tümü | bugün
380 entry daha
 • sokağa çıkma yasağı ne zaman olacak? hafta sonu sokağa çıkma yasağı devam edecek mi?
  sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri ramazan bayramı'nın sona ermesinin ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. cumhurbaşkanı erdoğan bugün konuyla ilgili açıklama yaptı. peki, 30 31 mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

  sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? merak konusu oldu. ramazan bayramı nedeniyle 4 günlük sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından hafta sonu kısıtlamaları merak konusu oldu. peki, bu hafta sonu 30-31 mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı? işte detaylar...

  sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

  30 - 31 mayıs'ta sokağa çıkma yasağı var mı?

  hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili cumhurbaşkanı erdoğan'dan kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu:

  ya neden orospu çocuğuuuuu ? abi neden ya neden amk ? bir de "haberin devamı =>" seçeneği yok mu daha da delirtir. mesela, bir şey arıyorsun. baktın bizim haber siteleri sik gibi dikilmiş en başa. "hadi lan." diyorsun, "bu sefer aradığım bilgiyi öğreneceğim." sonra karşına "haberin devamı" butonu çıkıyor. geri dönmeye üşendiğin için devam ediyorsun. sonra bir türlü bilgiye ulaşamayınca geri dönmeye çalışıyorsun ki o daha da delirtiyor.

  vasat insanlar haber sitesi yaparsa böyle olur. kalitesiz insanlar abi işte. doğuştan geliyor bu. çalışmayla falan düzelmez. sonra bbc türkçe okuyoruz dediğimizde "ingiliz ajanı" diyorlar. sputnik türkiye okuyunca "rus ajanı" diyorlar. napalım baba ? tamam, küresel haberleri ingilizce kaynaktan okuduk diyelim. yerel haberler için yine bu orospu çocuklarına kaldık.

  edit: birkaç açıklama mesajı geldi. nedenini sorarken aklımda bu sahne vardı. cevap almak için sormamıştım aslında. yine de açıklama yapan yazarlara teşekkürler. başkaları da zahmet etmesin diye editlemek istedim.
184 entry daha