şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
 • amk böyle ülkenin. yeter lan yeter. iki söz söylenin kapısına polis mi dayanıyor artık? twit atanın tutuklandığı bir ülke mi oldu lan burası?

  hepinize söylüyorum lan! sana, ötekine, bana, buna, şuna... yeterince farkında değilsiniz galiba yaşananların... böyle giderse bir gün bu platformda yazdığın en ufak eleştiri için bile müebbetle yargılanacaksın amk. ve tüm bunlar yaşanırken hepimiz suyu ısınan kurbağa gibi, hiç bir ses çıkarmadan ölümümüzü bekliyoruz her geçen gün. neden? çünkü biz gerizekalı bir korkağız. durumumuzu farkedip adım atamayacak bir embesiliz.

  tanım: çok kanıma dokunan bir baskına konu olmuş rapçi.

  ------------------------------
  edit: evet arkadaşlar olay yalan olduğu anlaşıldı. ancak yukarıda yazılanların gerçekliği hala gün gibi ortadadır.

  daha bir hafta önce camiden şarkı çalınmasıyla ilgili görüntüyü tweet olarak attığı için bir kadın gözaltına alınıp, ardından tutuklandı. bakın bu kadın çocuk pornosu görüntüsünü paylaşmadı, terör örgütünün propagandasını yapmadı. yalnızca izmir'deki bir caminin minaresinden şarkı çalınmasıyla ilgili bir görüntü paylaştı.

  ayrıca ben bu entryi yazdıktan sonra, sosyal medyadaki beğenileri ve fav'ları yüzünden hakkında işlem yapılan bir çok kişinin olduğu yönünde çok sayıda mesaj geldi.
211 entry daha