şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • çok doğru akımdır. hayatı yaşamayı bilmeyenlerin asla anlayamayacağı istektir.

  düğün istemiyorum çünkü hayatımın en güzel anlarını tanımadığım yüzlerce insanla değil en sevdiğim insanlarla kutlamak istiyorum

  düğün istemiyorum çünkü bizim gibi haset içinde yaşayan bir topluluğun fertlerinin gelip, erkek tarafı da bu salonu mu tutabilmiş, pasta da kötü damat geline yakışmamış dedikodularını yapmaları için araba parası harcamak istemiyorum

  düğün istemiyorum çünkü zaten ailesinden fert olacağım kişilerin kerizi söğüşleyeyim mantığıyla yok kapı açılmıyor yok sandık çıkmıyor vs deyip damadı kullanmasını istemiyorum.

  düğün istemiyorum çünkü her şeyin gelen kişilerin gözünden kusursuz olması için en güzel günümde şu gün bitse de kurtulsak gerginliğini yaşamak istemiyorum.

  düğün istemiyorum çünkü o gün sağılmayı bekleyen damızlık aptal muamelesi görmek istemiyorum. hiç bir onuru olmayan esnafın oyuncağı olmak istemiyorum. parasını ödediğim salondaki tipin bıçak kesmiyor, yok kulağa zurna dayama daha fazla daha fazla para ver gibi çiğlikleri yaşamak istemiyorum.

  düğün istemiyorum çünkü tanımadığım insanla asla içki masasına oturmayan biri olarak tanımadığım insanlara sınırsız içki verip en güzel gecemi mahvetmemeleri için dua etmek istemiyorum.

  ben en yakın arkadaşlarımla gerçekten değer verdiğim ailemle, yakın gördüğüm akrabalarımla nikahtan sonra güzel bir yerde yemek, içmek eğlenmek istiyorum. kasıntı gerginlik istemiyorum. istediğim şey hayatımın en güzel anlarından birinin istediğim gibi olması.
215 entry daha