şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
 • zırva.

  bir ateist olarak ateizmi ve ateistleri kötülemek için çok daha sağlam bir yazı yazar, bundan çok daha güçlü bir islam propagandası yapabilirim.

  buram buram cehalet, eksi iq ve peynirli doritos kokan bir yazı olmuş. çok cahilsiniz.

  edit: yazıya tekrar şöyle bir göz attım, okuduğum şeye inanamadım.

  "bazı ateistlerde başka bir son aşama daha olabilir. vahşileşmek. kimseye acımamak. bu aşama genelde batı toplumlarında ve dinsizliğin yaygın olduğu ülkelerde görülür."

  şaka mı?

  kız çocuklarının diri diri gömüldüğü, tecavüze uğrayan kadınların tecavüze uğradıkları için idam edildikleri, kadınlara tasma takılan, kırbaç cezasının bulunduğu, insanların ellerinin kesildiği, idamın hala geçerliliğini koruduğu, bitmek bilmeyen savaşların olduğu, milletin birbirini acımadan katlettiği, pedofilinin kol gezdiği, kız çocuklarının zorla evlendirildiği coğrafya da batı coğrafyası mı sahiden?

  orta doğu'da yaşayıp batı coğrafyasının vahşi olduğunu iddia edebilmek için ortalama ne kadar kokain kullandınız?

  iğrenç, ahlaksız ve ikiyüzlü insanlarsınız; ancak yine de sizi öldürmek istemiyorum. tek istediğim evrensel hukuk kuralları çerçevesinde yargılanmanız.

  demek ki ben vahşi değilim. demek ki vahşi olan sizsiniz.

  din mefhumunu bir afyon olarak kullanıyorsunuz, tek yaptığınız kendi vicdani boşluğunuzu doldurmak.

  yazının biraz daha üst kısımlarında "ateistler risk alıyor" minvalinde, "ya allah varsa" demeye getirilen bir cümle var. o bile sizin gerçekten inançlı olmadığınızı, sadece korktuğunuzu ve 'risk almamak için' müslüman olduğunuzu gösteriyor.

  yine de saygı duyuyorum; çünkü ben evrenselim ve senin gibi cahillerin bile inancını özgürce yaşayabilmesi için mücadele ediyorum.

  bir gün beni anlayacaksın.

  o güne dek gölge etme, başka ihsan istemez.
289 entry daha