şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar)

  bu kimisi lezbiyen olan, kimisi erkeklere düşman ve nefret eden, kimisi de allah’tan orospuluğuna özgür kadın kılıfı arayan, kendilerine "feminist" lakabı takmış kıllı gudubet kadınlar nerede? bu başlığa neden uğramıyorlar?

  kadın beyanı esastır ilkesine göre; şimdi kadın çıkıp da "beni taciz etmeye kalktı ben de kendimi korudum" derse ne olacak?

  ben size söyleyeyim ne olacak; "serbest kalacak"

  adalet bu işte! bir kadın, sadece bir cümle ile, suçluysa bile kendini aklayabiliyor!

  böyle bir şey olursa, bakalım o zaman da yaygara koparacak mısınız... haksızlığın karşısında adalet mi arıyorsunuz yoksa cinsiyet ayrımı gözetip nalıncı küreğini kendinize mi yontuyorsunuz göreceğiz...

  edit - hemen damlamış alt kata bir kıllı gudubet. “feminist değilim” demeye getiriyor, yutmadık... olayı şiddetle kınaması ve lanetlemesi gerekirken, çeşitli lafebelikleriyle kadın cinayetleriyle orantı yapılmasını istemiş.

  burada bir adamın hayatı kararmış, küçükhanım istatistik istiyor...

  anlayamamış ki, kadın yada erkek cinayeti diye bir şey yoktur. cinayet cinayettir. hepsi nefretle kınanmalıdır.

  bu ikiyüzlülüktür.

  suratına tükürmeye tenezzül etmem ama her türlü hayvana da gerektiğinde cevap verme hakkını kendimde saklı tutarım.

  suçsuz bir kadın öldüğünde doğal tepkinizi, bir kadın erkeği öldürdüğünde ortaya koyamadığınız için ikiyüzlüsünüz. siz "feminist" ayağında geçinen tipler hem çirkin, hem pasaklı, hem de kompleks kumkumasısınız. sizdeki erkek düşmanlığını tarif edecek nefreti tanımlayacak sözcük yok. utanmazlık kumaşından kendinize içlik dikmişsiniz...

  edit2 - beni öfke kontrolü ile suçlayacağına, sen önce kadın beyanı esastır ilkesininin aslında ne tür bir adaletsizlik olduğundan bahset. ama yoo! neden elde ettiğiniz ayrıcalıkları geri vermek isteyesiniz ki? neden şimdi durup dururken bundan bahsedesin?

  hala ne eşitliğinden falan bahsedip duruyorsunuz mesela? siz zaten bir kaç adam boyu öne geçtiniz ki...

  ulan ben bu entryi döşemeseydim, hanginiz de gelip yazacaktı acaba?

  elinizi vicdanınıza koyup da bir dürüst olmayı falan deneyin ya!
252 entry daha