şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • iki floş royal'ı karşılıklı görerek dumura uğramanıza sebep verebilen poker türüdür.
  karşılıklı kare veya kare vs. full çarpışmaları sıkça yaşanır.

  iş çıkışı bira eşliğinde oynanır ise patronun çalışanlardan maaşı geri alma yöntemine evrilebilir.*

  --- türk oyuncu kafasına karşın önlem ---

  canlı para ile oynamak oyunun daha sakin ve daha az blöflü ve keyif için oynanmasını sağlar. bazı puştlar hesaba çip yazdırmak ister ise reddediniz cebinden çıkmayan para ile gereksiz vuruşlar yaparak oyunu piç edebilirler.

  oyunun başında maksimum giriş bedeli ve maksimum yeni çip alım sayısını belirleyin. örneğin; 100 tl giriş maks 3x yani 300 tl çip ve "çipin x'lira altına düşünce" alınmak üzere 100 tl gibi.. toplu alıma izin vermeyin.

  hakkı dolanın yerine oturacak yeni oyuncularınız hazır olsun. (biz de 3 masa kuracak kadar oyuncu olurdu, tek masa oynanırdı) böylece maaşları toplamaya devam edebilirsiniz.*

  akıllı oynayıp elinizi büyütün. masadakiler 50-100 lira ile kıvranırken önünüzde 500 lira olmuşsa masadan kalkana kadar seks var demektir. söyleyin viskinizi getirsinler.

  bitiş saatini başlamadan belirleyin yoksa karda olan puşt saçma sapan bahaneler ile kalkmak veya siz kardayken oyunu uzatmak için çamura yatabilir.

  son olarak sabırlı olun. poker sabır işidir. poker oynanan odayı da bol bol havalandırın leş gibi sigara kokuyorsunuz ipneler.

  --- türk oyuncu kafasına karşın önlem ---