şükela:  tümü | bugün
48 entry daha
  • benim kız ise aksine daha az süslü olmam gerektiğini söyler hep, son iki yıldır kesti sesini çünkü o da çok seviyor bakımlı olmayı.
    konuşurken ilk öğrendiği şeylerden biri bana "şüşlüüüü" demekti. bir keresinde de anne kokusu almadığını söylemişti, hep duj jeli ve parfüm kokuyormuşum. yeni doğum yaptığımda bile yorgun görünmüyormuşum fotolarda, niye hep kırmızı oje sürüyormuşum, kahverengi anne saçı istiyormuş, (nadiren dışına çıksam da ben hep kızıl kafayım) kısacası niye öyle, niye böyle vesaire.
    diyeceğim o ki bu çocuk milletine yaranılmaz, troll değilse teki de annesini şikayet ediyor burada. sevgilinizi seçer ama annenizi/babanızı seçemezsiniz, bu kadar basit bir gerçek ortadayken sızlanmayın. benimki de tarhana bişüren, sade ana arıyor. allahtan ona hiç ev işi yaptırmıyorum ve yemeksiz bırakmıyorum, yoksa mahveder.
    neyse, kimi o şekil süslenir, kimi bu şekil süslenmez, eldekiyle yetinin genşler, ana gibi yar olmaz. bize bişiy olursa götünüze mart karı ağustosta yağar, sıpalara bak sen bizi ekşide madara edecekler akılları sıra.
    ayrıca "evladın eşşoğlueşşeğin önde gideni olması" başlığı açsın birisi, yazacak çok şeyim var. ben açamam, kızdan korkarım.
129 entry daha