şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • https://youtu.be/koxj-omwxho

  bunun sebebini en iyi bekir ağırdır 24 haziran günü açıklamıştı.

  sandığa gitmeyen gençler neden ekrem imamoğlu'na oy verdi sorusuna " gençler hangi internet sitelerine girebilip giremeyeceğine, hangi ülkenin iyi hangi ülkenin kötü olduğuna ankara'nın karar vermesine tepki verdiler" şeklinde.

  gelen mesajlardan sonra edit:

  yahu adam sosyolog ve araştırmacı. sırf bu 2 sebepten dolayı demiyor. bunlar birer örnek anlamında diyor. araştırma yapmış ve ortada rakamlar var. bu gençler böyle şeylerden rahatsız diyor ve bu gençlerin oyunu nasıl alırız diye kafa yoracağınıza herkesi muhalif diye yaftalıyorsunuz.

  zaten akp'nin 2015 den itibaren en büyük sorunu bu. eskiden halkın içindeydi. chp laiklik elden gidiyor siyasetinden 1 adım öteye geçmezken akp genç, yaşlı demeden derdini biliyordu. şimdi işler ve roller değişti. jeep, lerden inmeyen, çukurambarda nargile cafe'den çıkmayan son model arabalı örgüt elemanlarını kimse görmüyor mu sanıyorsunuz?

  her yazılanı ve yazanı muhalif zannedeceğinize gençlerin oyunu almak için ne yapabiliriz kafa yorun.

  edit 2: elif çakır ve yıldıray oğur gibi rüzgar gülü ikilinin olduğu video paylaşmak istemezdim ama bekir ağırdır nerede olsa dinlediğim için 39:00 dan itibaren teker teker anlatmış. gençlerin neden siyasetten ve ak partiden umduğunu kestiğini. hele 42:35 de verdiği örnek ak parti'nin üzerinde çok düşünmesi gerekiyor.

  https://youtu.be/dx0oo6xsy-g
314 entry daha