şükela:  tümü | bugün
 • evet evet gülmeyin lütfen...

  yeşil top fikrini çıkaran ve yarattığı canavarı tanımamış ve sonrasında rezil olmuş mahir ünal bu sefer gözünü z kuşağına dikmiş ve onlardan oy almaya çalışacakmış...

  bu kitleye sahip yani işi gücü ttayyip erdoğan'a tapınmak ve sağa sola vatan haini diyen bir kitleye sahip bir partiyi gören z kuşağı sittin sene akp'ye oy vermez.. çünkü akp gençliği yaşatmamak üzere yemin etmiş bir parti. imamoğlu'nun z kuşağının sevgisini kazanma sebebi açık fikirli olması ve onları anlaması. gece ulaşımı özelikle z kuşağının istediği birşeydi. bir de imamoğlu genç ve laik. yeni gençlik allah peygamber diyip cebine rüşvetleri indiren zenginleşen tipleri sevmez. yeni gençlik liyakatsiz sırf tayyip erdoğan'a tapınıyor diye halkbank'a sokulan tipleri görünce akp'ye sittin sene oy vermez.

  asıl facia neydi biliyor musunuz? istanbul'daki z kuşağının karşısına torun sahibi 65+ yaşındaki binali yıldırım'ı koymaları ve "kanka" dedirtmeleri. o kadar sırıtıyordu ki.. siyaset tarihinin en büyük faciası budu gerçekten.

  akp yaşlılardan oy almaya devam edecek. gençliği yaşatmamaya yemin etmiş. kindar ve dindar nesil yaratma kafsındaki erdoğan ve partisine oy vermez... yeni gençlik snapchat gençliği, instagram gençliği akp'nin "eskiden çöptü, kılıçdar ssk'yı batırdı, cehape zihniyeti" diyerek oy isteyenlerin hesaplarını engeller.

  sabahtan beri sesli güldüm. yeşil topu elinde patlayan mahir gözünü yeni gençliğe dikmiş yaahahhah
264 entry daha