şükela:  tümü | bugün
 • millet corona virüsün etkisiyle evine götürecek ekmek bulamazken israfın haram olduğunu bilen din işleri yüksek kurulu(!) deveyi hamuduyla götürüyor.

  -diyanetin israfına koronavirüs de engel olamadı. yerleşkesinde 332 kişilik salonu bulunan diyanet işleri başkanlığı, 200 kişilik toplantı için 5 yıldızlı otel kiraladı.

  diyanet işleri başkanlığı (dib), din işleri yüksek kuruluna aday üyeleri belirlemek için ankara’da bir toplantı düzenledi. toplantıya 200 davetli katıldı. the green park hotel’de gerçekleştirilen 6 saatlik yemekli toplantı için otele yaklaşık 100 bin lira ödendiği öğrenildi.-

  israf diyanet

  toplantı bahane israf şahane

  keçi surat isimli yazar arkadaşın isteği üzerine haberin can alıcı bir parçasını daha ekliyorum. konuştukları konu 4-6 yaş aradı çocuklar üzerine imiş yazar arkadaşım paylaştığı kısım aynen şöyle " 4-6 yaş grubu kur’an kursu öğreticilerine yönelik hizmet içi eğitim semineri” düzenlendi."

  sanırım hizmetiçi eğitimde çocuklarımızı nasıl taciz edeceklerine, taciz edildiğinde nasıl saklayacaklarına, 4-6 yaş gibi savunmasız yaştaki çocukların zihnini islamla ilgili olmayan zırvalarla nasıl dolduracaklarına dair bilgilendirme yapmışlardır. ee bu kadar zihin fırtınası(!) acıktırmıştır hadi bir öğünde bir asgari ücretlinin maaşının 5'te birinden fazlasını yiyelim deyip bismillah çekip milletin vergileriyle semirmişlerdir.

  edit: gündemin 1. sırasındaki başlık bir anda ortadan kayboldu. moderatörler bunun sebebini açıklarlarsa memnun oluruz. ben göremiyorum yanlış anlaşılma olmasın lütfen.

  edit-2 tekrar görünür oldu hassasiyetten ötürü teşekkürler, yanlış anlaşılmaya mahal verdimse de özürler...
216 entry daha