şükela:  tümü | bugün
1406 entry daha
 • türkiyedeki gaming streamerlık işinde tekel olmuş ve wtcn kankasıyla twitterı ağlama duvarına çeviren ünlü herbokolog. playstation türkiye umarım bu zırlamalarından dolayı tamamiyle key verme işini keser de asıl ihtiyacı olan ve büyümek isteyen streamerlara yönelir. bu ve bunun gibileri desteklemeleri ps türkiye için utanç kaynağı.

  bu arada söylemeden edemeyeceğim, eğer izleyicilerinizi umursuyorsanız o oyuna 400 tl bayılıp alıp oynayacaktınız. sizden daha düşük kitleye hitap eden, parasını verip oynayan türk streamerlar mevcut. ağlamayı zırlamayı kesin, yapacağınız 1 yayınla o oynun parasını rahat çıkarırdınız.

  "ühühühühü keyi zamanında vermediler ühüüüüüüü"

  madem büyük yayıncılarsınız playstation'a keyi yollamayın ben kendim alacağım diyip yolunuza devam edecektiniz.

  playstation türkiye bu ve bunun gibilere sponsor olmayı bırakmalı.

  super edit: bazı konuyu yanlış anlamışım. gelen mesajla uyarıldım. jahrein ve ağlak ekürisi oyunu alsalar bile saat 00'a kadar oyunu yayınlama izinleri yokmuş. yayınlama izni kesinlikle önceden yaptıkları saygısızlık ve oynadıkları oyunlardan dolayı verilmiş bir karar gibi görünüyor. wtcn daha çok espor takılıyor fakat jahrein önceden verilmiş oyunlara gerekli önemi göstermediği için böyle bir karara maruz kalmış. süper karar, çok da iyi olmuş, pstr'yi kutlamak lazım. bu karar az da olsa burunlarının sürtünmesine neden olur.

  (bkz: #73686024) uyarmıştım seni jahrein efendi. unutulursun demiştim...
242 entry daha