şükela:  tümü | bugün
126 entry daha
 • eğitimsiz, kaybetmiş, ezik, sinik bir insana vereceğin en ufak yetkinin bile o insanda nasıl bir güç zehirlenmesine yol açacağını hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz. bu bekçiler yakında tepemize zabıta irfan gibi çökecekler diye korkuyorum valla.

  + …sonra neyse işte tombalah çıhtım başgan toplantıda dediler. vurdum kapıyı girdim içeri. haggaten de bahtım içişleri bahanıyla toplantı halinde. sonra başgana dedim ki bu iş böyle gitm...bi dakka tombalah
  + ee bağyan bağyan pardon! bu sizin evingize sürekli girip çıhan adam kim ya? hayır uyuşturucu ya da fuhuşsa yetkim var yaniğ o bahımdan soruyom. hele fuhuşturucuysa onun cezası daha ağır.
  - sanane be ahlak bekçisi misin sen?
  + he valla öyleyim. gerçi ben bekçi yerine mahalle muhafızı denmesini tercih ederim ama neyse. bu arada istagram varsa ordan devam edelim mi? böyün başgana da dedim bunu. başgan başgan dedim senin istagramda var 58 bin takipçin. biz bi hanfendiyi takip edelim desek yoh taciz yoh yetkiyi kötü gullanma falan. bahtım başganın gözleri doldu, dedi ki irfan…
  - …
  + tombalah bunların fındıhlılarından niye almıyon ya onlar çok güzel oluyo. çuhulatası bitse bile fındıhları bi müddet daha insanın ağzında galıyo, çoh güzel oluyo yani.
217 entry daha