şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • akıl sağlığı yerinde olmayabilir başka birçok neden de olabilir. birinin çıplak bir şekilde denize girmesi onu videoya çekip internete atma hakkını nasıl verebiliyor size? ekstra duyar kasmıyorum da şu otun bokun videosunu çekip insanlardan izinsizce internete atmanın boku çıkmadı mı artık?

    edit: ulan siz ne riyakar, utanmaz insanlarsınız? soyunmasaymış ne demek? kadının akıl sağlığının yerinde olmadığı o kadar belli ki. şunun o da mini etek giymeseymiş söyleminden ne farkı var? 20 milyonluk şehirde çıplak denize girmiş isteyen videoya çekip atabilirmiş. bravo lan. vallahi bravo. siz tek hücreli yaşamın kanıtısınız. el-göz koordinasyonunu tutturup klavyede doğru tuşlara basıp anlamlı (anlamsız) cümleler çıkarabilmeniz bile mucize. bu video nete atılmasaydı bu kadar kişi görmeyecekti bunu. 100-200 kişiyle sınırlı kalacaktı. 20 milyonluk şehirde bunu yapması demek 50 yıl boyunca nette 1 milyar kişinin görmesine sebep olmamalı. hiç mi kafanız çalışmıyor lan sizin?

    bir sjw değilim. burada yaptığım da bir duyar kasma değil. buradaki konu sizin artık tamamen "duyarsız" olmanız. 15 yıl önce nete ismini yazmayan toplum artık götünü çekip internete atıyor. özel hayat diye bir şeyiniz kalmamış ki. sosyal medyada yaşıyorsunuz. tuvalette sıçarken bile story atıyorsunuz o yüzden size doğal geliyor tabii böyle şeyler. öyle dejenere olmuşsunuz ki farkında bile değilsiniz. ayrıca kamuya açık alanda diye kimseyi çekme hakkınız yok haberiniz olsun. okumuyorsunuz bari işkembeden uydurmayın.

    bakın büyük harflerle yazıyorum burayı "kamusal alanda diye birinin izinsiz videosunu çekip yayamazsınız bu kişilik haklarının ihlalidir. biris dava açar da içeri yatarsanız görürsünüz o zaman habermiş, ben istediğimi çekerimi filan."
474 entry daha