şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • rus kadınına teşekkür etmemiz gereken bir birliktelik olacaktır. türk kadınlarını bu türde düşünen erkeklerden kurtarmış oldukları için. başlık biraz sonra "türk kadınları şöyledir, türk kadınları böyledir, rus kadınları böyle süperdir" diyen er kişilerle dolacak. çevrelerindeki kadınlara bakarak bütün türk kadınlarını eleştiren ve herkesi öyle zanneden bir erkeğin hangi kadına layık olduğu gayet ortadadır bence. sen nesin ki çevrendeki kadınlar ne olacak?

    bu nedenle güzeldir bu birliktelik hiç değilse onların başı ağrır. kadını ikna ettikten sonra yapılacak en güzel şeydir. kimse size rus kızıyla ilişki yaşamayın demiyor. gidin, evlenin, sevgili olun. bu tamamen size bağlı bir şey. son olarak ise türk kadınları olarak kimse arkanızdan ağlamaz merak etmeyin*

    edit: bu entriyi girdiğim için ve bunu favorilerine alan herkes gelen mesajlarla kezban ilan edildi. yüce türk erkeğine layık olamadığınız için hepinizin utanması gerekiyor. tek söyleyeceğim şu ki: bu coğrafyada bu insanlarla aynı kaderi solumak zorunda kalmak bir kadın için en büyük zulüm.
56 entry daha