şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • (bkz: ekgeliriyigelir.com/@be like water)

  ...

  youtube reklamlarını görüp araştırmaya başladım. marka danışmanlığı yaptığım için ilk dikkatimi çeken şey net rakamların olmamasıydı. bu potansiyel müşteriler için çok büyük bir kayıptır. örneğin ne kadarlık bir sermayeyle işe başlanabileceği gibi net rakamları sitelerine eklerlerse daha fazla insan kendilerini seçebilir.

  kendilerine nacizane danışmanlık tavsiyesi de hediye ettikten sonra gelelim konumuza. bu sitedeki hizmet anladığım kadarıyla amazon'da satış yapma (diğer amazon ülkesinde olan ürünü olmayanına satma diye kabaca anladığımı özetleyeyim) üzerine kurulu.

  objektif şekilde araştırmaya çalışıyorum. bu siteden kurs alıp bu işe başlayan ve kazanan var mı? tecrübelerini paylaşmak isteyen herkes yeşil ve/veya cnt.belikewater gmail adresimden ulaşabilir. böylece öğreneceklerimi merak eden herkesin faydalanması için gönüllü olarak paylaşırım. yalnız ben henüz başaran ve tavsiye edene rastlamadım. yine de objektif şekilde araştırmaya devam ediyorum.

  dip not: freelance marka danışmanlığı yaptığım için, kendi sözleşme metnini inceleyecek nitelikte uluslararası hukuk ve ticaret hukuğu konusunda yetkin avukat arkadaşım var. bu siteyi ve sözleşme metnini incelemesini rica ettim. bakalım sitelerinde belirttiği gibi 'sözleşme metnimizde para iadesi yasal olarak yazıyor, satış yapamazsanız yasal olarak iade güvencesi veriyoruz...' açıklaması ne derece doğru, öğreneceğiz.