şükela:  tümü | bugün
892 entry daha
 • eski anılarım depreşti şimdi. halan devam ediyor mu bilmiyorum ama edebiyat sınavlarında kompozisyon yazmamış beklenirdi. tabi ben o zamanlar sığ, bilgisiz , okumaktan aciz bir öğrenci idim. edebiyat kim ben kim aq. halan daha sevmem sevemem. neyse...

  hocamız hep bir konu verir bende kafama göre birşeyler karalardim. hoca da her seferinde 70 üzeriden değerlendirme yapardı sınavı. en sonunda bir gün ahmetttt bu sınıfın patronu kim diye fırça atıp baya baya gömmüştü beni.

  bende nasıl bir etki yarattı ise bir sonraki sınavda malûm kompozisyon yerine "sınıfın patronu olabilirsin ama sınav kağıdı benim istediğimi yazar çizerim yerinizi bilin" tarzı birşey yazmıştım.

  sonuç : hiç puan alamadığım o kompozisyon sorusundan 30 puan almıştım. tâbi sınav sonucumda 30 idi. ve ben yinee fırça manyağı olmuştum :)

  not : bu arada ex aşkım olur kendisi. arada sırada memlekette gördüğüm zaman halan daha taş gibi hatunsunuz diye takılıyorum kendisine :))

  not ; sayesinde adam olduk. emeği çoktur bende. hakkını odeyemiyecegim kişilerden biridir. keşke her öğretmen sizin gibi olsa :((
4 entry daha