şükela:  tümü | bugün
755 entry daha
  • hâlâ doğru diye anlatılan yanlışları düzeltmek zorunda kalıyoruz maalesef ama düzelteyim, birileri olsun öğrenir belki.

    arkadaşlar, j. k. rowling'in stephen king'i engellediği/blokladığı falan yok. hali hazırda twitter'da j. k. rowling hâlâ stephen king'i, stephen king de hâlâ j. k. rowling'i takip ediyor. kimsenin kimseyi blokladığı yok, kimsenin kimseye bir saygısızlık yaptığı yok.

    inanmıyorsanız, twitter hesaplarınız varsa açın kontrol edin iki yazarın takip ettiği kişileri, birbirlerini takip ediyorlar mı etmiyorlar mı görün. daha da inanmazsanız gece müsait bir anımda görsel alıp paylaşayım. dün de yazdım, medyaya eğlence lazım. bunların her dediğine hemen atlamayın. kadın çocukça anlamsız bir hareketle adama yazdığı teşekkür mesajını sildi diye delinin biri kuyuya "üstüne bir de koskoca stephen king'i blokladı" diye bir taş atıyor, tamamen sjw tekelinde olan medya bu delinin attığı taşı alıp tabii ki gerçek gibi haber yapıyor, sonra j. k. rowling, donald trump gibi bir adamla aynı kefeye konularak, dünyada stephen king'i twitter'da bloklama terbiyesizliğine imza atan ikinci kişi olarak lanse ediliyor. en ufak bir şey olsa da kadının üstüne atlayıp linç etsek diye bekleyen güruh da uydurma bir iddianın peşine takılıp kadını dalga konusu yapıyor. kadının kiminle aynı kefeye konulduğuna da dikkat, hakkında atmadığı iğneleme tweeti kalmayan, nefret ettiği trump'la aynı kefeye konuluyor.

    okuyun dostlar, okuyun... araştırın... kadından nefret etmek istiyorsanız sonra yine nefret edersiniz.
44 entry daha