şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • yakın zamana kadar oldukça iyi olduğunu düşündüğüm bir siteydi. yanlış uygulama ve kararlar art arda yönetimsel olarak alınmaya başlandı. en son, bir kaç haftaya öncesine kadar forumun ana sponsoru olarak lanse edilen boğaç tekman/ audiominor (bkz: audiominor) hakkındaki oldukça kuvvetli dolandırıcılık iddiaları nedeniyle siteden kötü kokular iyice yükselmeye başlamıştır. audiominor dolandırıcılık iddaları adresinde hem kablo satışı hem de müzik çalar satışı ile ilgili dolandırıcılık iddiaları ile ilgili detay ve kanıtlar yer almaktadır. bu olaylar üzerine, bir kaç gün önce audiominor'un sponsorluk ilişkisi site üzerinden silinmiştir.(not: audiominor tarafından siteye herhangi bir kaynak akışı olmadığı ve tamamen kendi yağında sponsorsuz kavrulduğu söylenmiştir. muhtemelen doğrudur. fakat o şekilde forumda uzun bir süre durması bile kendisine hak etmediği ekstra bir güven oluşmasına sebep olmuştur.)

    artık yeni temiz bir sayfa açma vakit geldi. https://hifi-tr.com/ yalın ve hızlı tasarımı ile oldukça iyi bir heyecan yaratacak gibi.

    edit: yönetimin önemli bir eksikliği de seneler önce head-fi da bu kişi kablo dolandırıcılığı sebebiyle banlanmışken, bu sitede ona sahip çıkılmış ve herhangi bir araştırma yoluna gidilmemiş olmasıdır. bu bir şekilde sitedeki insanlar için de yanıltıcı ve sahte güven veren bir durum yaratmıştır. o zamanlar da sitede sponsor olarak dolaşmaya devam ediyordu(her ne kadar maddi destek vermediği söylenmiş olsa da).