şükela:  tümü | bugün
32 entry daha
  • uykum kaçtığı için floodun tamamını okudum. ( işsizin, işsizi, işsazsız) bak bence olay şöyle olmuştur.
    bu öykü kızımız 14 yaşında tanışmış bu oğlanla, öykü muhtemelen 14 yaşın getirdiği gereksizliklerle, ben farklıyım ben değişiğim kimse beni anlamıyor triplerine girmiş. ekşi çok az kişinin girdiği sitelere takılma değişik filmler derken, ergenliğin getirdiği büyük yaş sevme sendromu ile , uzakta olmasının da avantajı ile bu çocukla görüşmeye başlamış, abi çekmeye başlamış. sonra bu kız biraz daha büyüyüp serpilince tabi abi kardeş hikayesi yalan olmuş ki niye olmasın. ama burada mevzu şu, öykünün babası usame bin ladin değilse ki erasmusa giderildiğine göre değildir, sevgilim dediğin insanla 7 yılda dört kez görüşmek, onda da hiç sarılıp öpüşmemek çok saçma. şimdi bu öykü 14 yaşından 18 yaşına kadar ailesinin yanındaymış ya, çocuğun da 21-25 yaş arasına denk gelir bu süre, heh yani öykü ailesinin yanında ergenlik bunalımı aile baskısı, öss stresi derken muhtemelen tüm vaktini çocuğa ayırmış, çocuk da mecburen öyküye ayırınca nolmuş, 21-25 yaş arasını üniversite zamanını en güzel yıllarını sikmiş çocuğun.
    bu da bir tercih meselesi kimse kimseyle zorla konuşmaz ama çocuk hiç manitacılık muhabbetine girmeden, sosyal çevre yapmadan elinde telefonla mal gibi zaman geçirmeye başlayınca tabi hormonların da etkisi ile nude at muhabbeti başlamış. e tabi kız da ürküyor ama birkaç kez atmış. sonra çocuk okulu bitirip muhtemelen güzel bir kariyer yapamamış, kız başlamış üniversiteye, çocuk da kıza sarmaya başlamış, roller tersine döndü dikkat edersen artık meşgul olan kız. sonra kız keşke senin haklı olduğun zamanlardaki gibi olsaydık tesellisi atmış bu ilişki ilmialinde şu demek, eskiden sana daha fazla saygı duyuyordum ama artık kafa sikmeye başladın yeter demek. gel zaman git zaman yok anam gelecek yok dilekin babası burada vs derken kız bunla görüşmemiş sonra demiş ki ben erasmusa gideceğim. erasmusa gidebilir miyim de dememiş gideceğim demiş. burada aksi söylense de erasmusa gitmek için karşı tarafın izni istenir arkadaş, eğitim kurumu değil bu sanki oxforda doktora programına gidiyor , gitmese de olur gezip eğlenecek, yeni kültür yeni dil tanıyacak olayı bu işte.
    gel zaman git zaman vakit gelmiş kızın uçağı kalkacak, e be çocuğum bi gidip hatırlatsana kendini , uçağa uğurla bi şey yap vicdan yaptır kıza biraz, yok. kız öylece gitmiş tabi gidince de aramamaya başlamış, e çocuğun okul bitti düzgün iş yok sosyal çevre manitacılık muhabbeti de yok tek bildiği öykü ile konuşmak. benim kanaatimce bu sevgi de değildir alışkanlıktır onu da söyleyeyim de. neyse farklı ülkeler farklı zaman dilimleri derken kız demiş ki kibarca, len iki gezip tozayım bi rahat bırak sanki her dakika avrupa görüyoruz. çocuk da buna içerlemiş, iş yok hedef kariyer yok nitçe okuyup duruyor. görüşmemeye başlamışlar.
    sonra ev arkadaşı dileke bakmış fıkır fıkır başka bi çocukla görüşüyor, ah avrupa aşktır şehvettir, düşünmüş durmadan memelerine bakan ( çocuk kızın memelerinin büyük olduğunu söylüyor, muharrem her fırsatta bakmıştır şerefsiz) muharrem aklına gelmiş, eski manitayı stalklamış sapık sapık sayfaları takip ettiğini görünce ulan bu 31 ci için şu güzelim yılları heba etmeye değer mi diyerek muharrem ile yatmış. olay bundan ibaret.
777 entry daha