şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • bu olay ilk duyuldugundan beri sunu yazasim geliyor...

  "günümüzde dayagi nefret kampanyasiyla cesitli insanlari linc etme sebebi olarak kullaniyor insanlar. duyar kasmanin, pembe götlülügün ve prim yapmanin en ucuz en kolay yolu. sizlere aci gercegi hatirlatacagim:

  1- insanlar zannettiginiz kadar iyi yaratiklar degildir.
  2- dayak, siz ne kadar pembe götlülük yapsaniz da bir terbiye metodudur
  3- ve evet, siz ne kadar pembe götlülük yapsaniz da, dayak ise yarar.

  annesinden, babasindan fiske yememis cok insan vardir. ama yemis insan da coktur. ne oldu ? travma icinde misiniz fiske yiyenler ? yoksa o kirdiginiz vazonun ne kadar degerli oldugunu anladiniz ve salonda top oynamayi biraktiniz mi ? biraktiniz degil mi ? ya... öyle iste.

  dayak fetisi degilim ama bu kadar da ilik götlülük yapmayin.

  olayla ilgisi ne ? ilgisi su,

  birisi birisine dayak atiyorsa bunun bir sebebi de olabilir ve zannettiginiz kadar kötü birsey olmayabilir. hele de böyle ünsüz bir kadin ünlü birinden dayak yedim diye ortaya cikiyorsa elinize tuzu alip da pesine kosmayin, insanlar haindir, sahtekardir... kaliverirsiniz ortada. bir bekleyin bakalim, nedir nedendir az ciksin ortaya. soförün ifadesine göre ozan güven de bu kadindan baya bir siddet görmüs anlasilan. yani hatta "dayak" degil "kavga" var anlasilan ama adami linc etti bile ilik götlüler coktan.

  tekrar edelim,

  1- dayak o kadar da kötü birsey degildir. gereginde terbiye edicidir. yemedik, yemeyiz, atmayiz diye de sallamayin. olur da gerekir. bilemezsiniz.
  2- her dayak haberine de direk linc yapmayin. az bekleyin nedir ne degildir ortaya ciksin.
92 entry daha