şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
 • jeffrey epstein olayıyla direk bağlantılı olan olay. şöyle ki, bu binlerce dolarlık gardrop ve kırlentler öylesine çat diye ortaya çıkmıyor. pedofil olduğu bilinen, ünlülere ve siyasilere çocuk "temin ettiği" bilinen ve geçen sene hapishanede intihar (!) eden epstein'in en yakını ghislaine maxwell 2 temmuz 2020'de kaçakken fbi tarafından yakalandı. ghislaine maxwell kimdir. kendisinin uzun süredir kullandığı bir reddit hesabı ortaya çıktı ve bu söz konusu gardrop ve kırlentler o hesap açığa çıktıktan sonra ortaya çıktı. işin tom hanks'e kadar gittiğine dair acaip söylentiler dolanıyor. ingilizce bilenler için olayları açıklayan geniş kapsamlı bir youtube videosu burada

  reddit olayını açığa çıkaran twitter hesabı burda kaldı ki kendileri tom hanks'in de pedofili olduğuna ve instagramdan mesaj göndererek "sipariş" verdiği yolunda söylentileri de paylaşıyor. tom hanks instagramında garip fotolar paylaşıyor, bir fotoğrafta src usa yazıyor, bunu internette arattığınızda görsellerde onlarca küçük kız çocuğu fotoğrafları ortaya çıkıyor (bkz: src usa w001848799). hanks'in attığı başka bir fotoda ise "route 66 roadkill?" yazıyor. daha sonra isaac kappy isimli bir oyuncunun hanks ve steven speilberg'u pedofili olmakla suçladığı, daha sonra ise route (bridge?) 66 yolunda "intihar" ettiği ortaya çıkıyor. (bu route 66 aslında 66 no'lu köprü de olabilir ona ait net bir bilgi bulamadım).

  jeffrey epstein kimdir

  ortada kanıt olmamakla birlikte hollywood'da ciddi bir tecavüz ve pedofili eğilimi olduğu son yıllarda ortaya çıktı. harvey weinstein ve roman polanski suçlarından dolayı mahkemelerce ceza almış adamlar, michael jackson zaten en bilinen örnek. burada kalacağını sanmıyorum. bu tür komplo teorileri çoğu zaman dallanıp budaklanır ve iyice saçmalık haline gelir. ancak ilk çıkış noktaları bence o kadar saçma değil, bu durumu pizzagate ve jeffrey epstein olaylarında gördük.

  edit: bazı linkler eklendi.

  edit 2: reddit hatası düzeltildi.
752 entry daha