şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • olimpik lyon ile 2.5m euro bonservis bedeli karşılığında anlaştığı iddia edilen altayın evladı.

  direkt birinci ligden avrupaya oyuncu satmak başarıdır. umarım kendisi de başarılı olur ve o da tıpkı okay yokuşlu gibi bizi gururlandırır.

  başarılı olmasının bir diğer getirisi de alt liglerin avrupa pazarında yer edinecek olmasıdır. üst seviye lig tecrübesi olmasa dahi avrupada başarılı olabilirse artık süper ligdeki ekipleri aracı olmaktan çıkarıp direkt avrupaya birinci ligden oyuncu yollamak, yollayan kulüpler için de çok iyi bir kaynak olacaktır.

  cenk elbette iyi bir okula gidecek ve kendini geliştirecektir. bir çok maçta kendisini izleme fırsatı buldum ve umarım bizlerin beklentisini karşılar. ben kendisini tarz olarak biraz bülent korkmaza benzetiyorum.

  bir de kendisinin altayda ilk olarak onbir başladığı kupa maçından sonra tribüne formasını getirdiğinde ‘kusura bakmayın, anneme ayırdım’ gibi bir söz etmişti. aklımda bu güzel anısıyla altayımıza veda eden oyuncu.

  keşke 40ına dayanmış ibrahim öztürk ya da sahada külhanbeyi gibi dolaşan abdülhamit yıldız yerine seni daha çok izleyebilseydik. yolun açık olsun. altaya yetişmiş, olmuş bir kaptan olarak dönmen dileğiyle.
20 entry daha