şükela:  tümü | bugün
 • futbol oynanan her yerde görülür bunlar.. genelde aile tarafından yönlendirilirler. ağabey biraz toptan para kazanıp, karı kız götürürse baba direk kardeşini de ağabeyinin futbol oynadığı takımın altyapısında antremana götürür, istasyon calışması yaparken kenarda yavrum hele ne güzel koşuyor aynı ağabeyi gibi olacak diye gazı verir..

  memlekette dolu örnegi de dünya'da da az degildir..

  dünyanın en büyük futbolcusu olarak kabul edilen diego armando maradona'nın 1969 doğumlu hugo isimli bir kardeşi var. top oynarken topu kafasıyla 10 kere sektiremez, ağabey torpiliyle oradan oraya transfer yapmıştı. italya ligine transfer olmuş en kötü futbolcular icinde gösterilir. hani bidon diyorlar, bu ibne damacana.

  (bkz: diego armando maradona) -->> (bkz: hugo hernan maradona)

  altın ayakkabı alıp türkiye liglerinin -hala- en golcü oyuncusu tanju'nun kardeşi yücel vardı.. tanju nasıl güzel bir golcüyse yücel o kadar kötüydü. ağabey torpili ile galatasaray'a dahi transfer oldu. her açıdan abiyi takip etmeye calıştı, tek şanssızlığı helin avşar'ın kendisinden 11 yaş küçük olmasıydı.

  (bkz: tanju çolak) -->> (bkz: yücel çolak)

  hakan şükür 32 macta 38 gol atarken florya'da gökhan şükür paso düz koşu yapıyordu. gökhan icin de forvet söylentisi vardı ama gol attığını gören olmadı.. sonra borsada ince işlere girdi. en son nişantaşı'nda seda sayan'a lavaş ekmeğinin üzerine susamlarla bu sevda bitmez yazdırdı.. koptu gitti

  (bkz: hakan şükür) -->> (bkz: gökhan şükür)

  erman toroğlu tiflis'te şota'yı izleyip hayran kaldıktan sonra trabzonspor yöneticilerine bir sohbette çok iyi mutlaka alın deyince geldi şota ve kımıl zararlısı arçil. şota ne kadar şukela bir oyuncu ise arcil o kadar yalan dolandı. senelerce uyuttu trabzon'u. trabzonspor'da şota'nın performansı düşmesin diye arcil'e mecbur katlandı. sonra hollanda'da ayrı takımlara gidince sadece bizi uyuttuklarını anladık..

  (bkz: şota arveladze) --> (bkz: arcil arveladze)

  adrian ilie geldiği zaman romanya'nın yeni hagi'sini aldı galatasaray demişti herkes. ilie, hagi değildi ama bambaşka biriydi. oynadı oynadı oynadı. soldan girdi, sağdan çıktı, ayak üstüyle daha önce görmediğimiz şeyler yaptı. sonra bir de kardeşi olduğu ortaya çıktı. kimi sabun ilie dedi ona. golcüydü hesapta ama yalan dolan çıktı. kocaelispor'a falan verildi. olmayanlar tarafına adı yazıldı. emin değilim ama sanırım sabin ilie tüp bebek olarak doğmuştu.

  (bkz: adrian ilie) -->> (bkz: sabin ilie)
53 entry daha
hesabın var mı? giriş yap