şükela:  tümü | bugün
33 entry daha
 • kendisiyle ilgili barcelona forumlarında az da olsa bilgi mevcut.

  2016 yılında barcelona, potansiyelli genç yetenek olarak görüp kendisine bir teklif yapıyor. o dönem yazılanlara bakılırsa barca taraftarı bu tekliften memnun, klüple aynı fikirdeler. lemos ise kendisini geliştirmek için en doğru yolun sürekli oynayabileceği bir klübe gitmek olduğunu düşünerek bu teklifi reddediyor. tabii burada barcelona’nın da alıp direkt 11’ine koymayacağı aşikar.

  sonrasında bir sassuolo macerası var. orada da marlon isminde, transfermarkt’a göre şu anki piyasa değeri 6m eur olan bir arkadaş sebebiyle ilk 11’e giremiyor ve las palmas’a geri dönüyor. stoper oynadığı las palmas, küme düşüyor.

  yükseliş döneminde barca’dan sonra büyük transfer yapmak için bir şans daha gelmiş aslında, bir dönem ingiliz klüpleri falan da ilgilenmiş ama alan olmamış.

  yıllar sonra barcalılar dönüp “böyle bi eleman vardı noldu o” diye sormuşlar; cevap: “lemos top ayağındayken hala çok iyi bir oyuncu ama stoperde o kadar hata yaptı ki las palmas onu bazen orta sahada oynatmak zorunda kaldı.”

  umarım burada her şey farklı olur ama şu an için diego reyes veya stoper mehmet topal’dan daha fazla beklentiye girmek yanlış gibi görünüyor.

  büyük takımların ilgisini çekmiş olmak dışında bir başarısı olmayan bu adamı bonservis verip alıyorsan büyük ihtimalle scout ekibinden değil bir menajerden akıl alıyorsundur diye düşünüyorum. bana biraz bakın biz de bir marcao bulduk transferi gibi geldi.
365 entry daha