şükela:  tümü | bugün
187 entry daha
  • kendisinin dediklerinin gerçek ile alakası yok çünkü thiam sadece bedelsiz verilmedi. thiam geldiği gün fenerbahçe kasasına cebinden net 5m euro koydu. dahası herhangi bir yıllık ücret de talep etmiyor ve son olarak ki en güzel hareketi bu bence, oynadığı her maç bu formaya nail olup onurlandırılacağı için cebinden 5000 euro verecek kulübe. işte thiam transferinin bilinmeyenleri.

    ya arkadaş herkes hemfikir değil mi artık 3-5-7 kaç m euroluk bir anlaşma yapıldıysa ali koç, ciner grubunun faaliyet gösterdiği alanlardan medya, madencilik ve enerji veya denizcilik gibi sektörlere o bedeli artık ekstra reklam, lisans, enerji sağlayarak ödeyecek işte. hani bunda hepimiz hemfikiriz değil mi? yani hepimiz okumuş, aklı eren insanlarız bunda farklı düşünen yok değil mi? limit olmasa aynı şekilde adam cebinden çıkarıp çat diye verecekti 5 kağıt alacaktı. şimdi bunu yapamıyor, yapabileceği takımlar da kasımpaşa, karagümrük, göztepe gibi patron takımları işte.

    velhasıl adama yüklenmeyin. ha niye söylüyorsun kardeşim milletin ağzına laf veriyorsun diye sitem edilebilir ama genel çerçevede herkes aşağı yukarı aynı şeyi düşünüyor değil mi? korkutmayın beni bak. tamam hepimiz hiç öyle birşey olmamış gibi davranıyoruz ama aramızda harbi bedelsiz geldiğine inanan yok değil mi? aman deyim bak.
107 entry daha