şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
 • biz bunları hep kitaplarımızda yazdık.

  avrupa’nın abuk sabuk göçmen politikası onların sonu olacak.

  ortadoğuyla avrupa arasında tampon iki ülke vardı: türkiye ve yunanistan. ikisinin de hali ortada. ortadoğu taşıyor.

  bir sürü işsiz güçsüz, entegrasyonu son derece problemli insanı alıp besleyip büyütüyorlar. kendi ülkelerinin teröristi olan insanları alıp hedef ülkenin iç işlerini karıştıracaklarını sanıyorlar.

  oysa ki seküler göçü kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapmaları lazım. ancak böyle demografik yapılarını orta vadede koruyabilirler.

  ancak geldiğimiz noktada 7 çocuklu işid militanı, yetişmiş bir mühendisten çok daha kolay göç ediyor.

  alın eserinize sevinin daha da size ne denir zaten...

  edit: neden delirdiniz bilmiyorum ama aktroll olmakla falan suçlanmışım. bir de kitap mı yazdın ahahahaha, diyen bile var. hey allahım.

  7 çocuklu işid militanının almanya tarafından beslendiğini, alman devletinin sağladığı almanca öğretmenine açıkça ‘bu gavur kadını evimde istemiyorum’ dediğini görmüş biri olarak görüşlerim çok değişmedi.
  avrupa’nın göçmen politikası yanlıştır. bizim göçmen politikamızsa korkunç derecede yanlıştır.
  ülkeler entegre olamayacak, ülkeye fayda sağlamayacak veya en azından insani sebeplerle sığınması gerekmeyen insanları ülkelerine almamalıdır.

  ayrıca evet bu bir taraftar kavgası da olsa avrupa’nın göbeğinde terörist eylemler yapıldığı gerçeği de değişmemektedir.

  bir de kendi kuyruk acımdan falan yazmadım entryi. benim tuzum kuru. ama avrupa’nın büyük şehirlerinde bir iki gün geçirmiş herkes ‘ortadoğu taşıyor’ cümlesinin altına imzasını atacaktır, bunda yanlış ne var anlamıyorum.

  edit 2: artık bu başlığı okuyup bana ırkçı pislik demekten vazgeçerseniz sevinirim. milyonlarca insanın serbest dolaşım hakkını elinden alıp zavallı insanları diğer ülkelere para vererek sınırlarda aç susuz tutan avrupalılar sadece kullanışlı hainleri veya cahil olduklarından cihadçı olduğunu anlayamadıkları bazı ortaçağ kaçkınlarını sığınmacı kabul ettikten sonra ırkçı olan ben değil onların dış politikalarını belirleyenler oluyor kusura bakmayın.

  okuma yazma bilmeyenleriniz için: insani sebeplerle sığınma hakkından bahsettim. hala nasıl ırkçılık yakıştırması yapabiliyorsunuz?
85 entry daha