şükela:  tümü | bugün
 • hacer, 7 yıldır kendisine saplantılı cebrail can k. isimli şahıs tarafından psikolojik şiddete maruz kalıyor. bu süreçte kendisini 1600e yakın farklı numaradan mesaj atarak tehdit ediyor, gizlice fotoğraflarını çekiyor, parayla adam tutup takip ettiriyor.

  hacer kiliste mecburi gorevde doktorluk yapmakta olan bir kadın. tacizler altında can güvenliği olmadan yaşamaya çalışıyor. davalar şikayetler yıllardır hiç bir sonuç vermiyor. devlet ve yargı haceri korumaktan aciz. çok geç olmadan hacere ses olalım. hacer yaşamak istiyor.

  twitter linki

  haber linki

  cebrail can k. nın savunması: (bkz: ben hacer'i hicbir zaman öldürmekle tehdit etmedim)

  "kilis devlet hastanesi’nde görevli acil servis pratisyen hekim hacer d.'nin, yaklaşık 7 yıldır peşini bırakmayan saplantılı cebrail can k. yüzünden hayatı zehir oldu. 19 yaşından bu yana kurtulmaya çalıştığı şahsa 7 defa uzaklaştırma kararı çıkartan, 3 defa dava açan hacer d., artık kendi hayatından endişe ediyor. sürekli telefon numarası değiştirmek zorunda kalan hacer d., 1 yılda bin 600 farklı hattan kendine mesajlar atan cebrail can k.’dan kurtulmak için sesini duyurmak istiyor."

  akşam saat 9 da hacer için twitterda toplanıyoruz
  hashtagler:

  #cebrailcankalaycıtutuklansın

  #doktorhaceresesol
232 entry daha