şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • bizim milletin yapılan iyiliği başa kakma gibi bir huyu var evlerden ırak olsun, bu nedir yahu. arabayı siz alıp hediye ettiniz apaçiye şimdi ise bu araba çok pahalı keşke beğenmeseydim/izlemeseydim dercesine aşağı çekmeye çalışıyorsunuz. başlığı açan yazara bir sözüm yok ama genellikle etraftan duyduğumuz durum bu. ulan sanki ben izledim, izlemeseydin kardeşim. valla hiç kimse kusura bakmasın izleyenlerin enayiliğinin getirisidir bu araba ve lüks yaşam. içim rahat birkez dahi izlemedim. en azından bu konuda ülkenin mallık seviyesini dahada yukarılara çekmemiş oldum.

    şimdi bana bir araba alın hediye edin desem linç edersiniz sen kimsin amk dersiniz? peki bu eleman kim amk? ben tanımıyorum sadece ismini biliyorum ve saçma/sapan uyduruk videolar çektiğini duydum/izlemedim. gerçekten merak ediyorum bu youtuberlardan kaçı izlenmeye değer içerik üretiyor. bence hiç boşuna kimse ağlamasın alan memnun, satan memnun. bu eleman açısından bence hiçbir sorun yok çalma/çırpma/hırsızlık vs yok sorun tamamen izleyende. bir bu youtuberlar birde tosun mehmet(hani şu mavi yumurta satan) çok güzel işler yapıyorlar. ellerine sağlık.

    edit: birçok mesaj geldi içeriklerinin çoğunun yabancılardan çalıntı olduğu iddiasını dile getiren ve yabancıların çekmiş olduğu videoları atan. o zaman durum çok daha vahim, resmen kendisini izleyenlerle dalga geçmiş demektir, çalıntı içeriklerle. hemde internetin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde bunu başardığı için kendisine olan saygım bir kat daha arttı, helal olsun. güzel keriz silkelemiş. bu entry’i olurda okursa mesaj atsın bir çay/çorba ısmarlayayım. adam resmen keriz ayıklamış, çocuk yaşta.

    bu elemanın ne çok düşmanı varmış böyle. ben olsam korkardım dışarı çıkmaya neyse ki arabadan aşağı inmiyor ve sayenizde sizin gittiğiniz yerlere gitmiyorda karşılaşmıyorsunuz.

    bir grup daha var durumu en vahim olan bunlar. biz izlemedik ki çocuklar/ergenler izliyo diye konuşanlar. güzel kardeşim o zaman çoluğunuza/çocuğunuza sahip çıkın her istediği saçma şeyi izleyebiliyor mu bu küçük yaramazlar. azıcık çocuklarınıza vakit ayırın onlarla ilgilenin, sonra yok efendim ben izlemedim çocuğum izledi. hadi len ordan savunman çok daha kötü, keşke sen izlemiş olsaydın.
202 entry daha