şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • ablacım takılma o kadar. gençler görmüş beğenmiş; beğendiysen konuş, beğenmediysen konuşma.

  bir saygısızlıkları olmamış, müstehcen bir şeyler yazmamışlar, yapılanın doğru olmadığını söylediğinde de özür dilemişler. ısrarcı bir hareketleri de yok gördüğüm kadarıyla. kız hayır derse teşekkür eder ayrılırım kafasındalar. bitti gitti.

  verdiğin telefon nişanlının olsa ne olacaktı? gidip vuracak mıydı adamları? yahut nüfuzlu bir kadın olsan hapse mi attıracaktın?

  tanım: kasada gördüğü kızı beğenmiş erkektir.

  edit: neden kasada gördüğü kızdan hoşlanan bir erkeğin o kızı kesip üçüncü sayfalara düşeceği önyargısına kapılınmış onu da anlamadım. bu arada eleman arkadaşım yaptı diyerek ona yardım eden arkadaşına yanlış yapmış. hikayedeki tek yanlış yön orası bence :)

  edit 2: kasadaki anan bacın olsa da aynı şeyi düşünür müydün diyenler olmuş. sizin gibi insanlar inanmayacak olsa da söyleyeyim: evet, aynı şeyi düşünürdüm. benim bacım diye hiçbir erkek ona beğendiğini söyleyemeyecek mi? benim bacım diye hayatında bir erkek olmayacak mı? ha ahlaksızca bir yaklaşımla mesaj atılsa idi yahut ısrarcı bir harekette bulunulsa idi ona herkes tepki gösterirdi zaten. sapla samanı birbirinden ayırmayı ne zaman öğreneceksiniz?

  edit 3: gerçekten okuduğunu anlama özürlü çok fazlalaşmış sözlükte. sanki ben "herkes, herkesin telefonunu rızası dışında alsın ve istediği şekilde mesaj göndersin" demişim gibi tepki görüyorum. mevzuyu sapıklığa, kadın cinayetlerine vs. nasıl bağlıyorsunuz onu da anlamakta zorlanıyorum. baktın ben "bu olayda" tekrar söylüyorum " bu olayda" sapıklık, tecavüz, kadın cinayeti vs. gibi şeyler görmüyorum. sadece hoşlandığı kızla iletişim kurmaya çalışan bir adam görüyorum. onu da mesajlarında ahlaka mugayir bir içerik olmamasından ve reddedilince özür dilemiş olmasından çıkardım. kullandığı yöntem yüzde yüz doğru olmasa da elindeki tek şansı değerlendirmek istemiş sadece. benim gözümde olay bundan ibaret. ha elemanın asıl niyetini tabi ki bilemem. size de tavsiyem niyet okuma yapmamanız.
348 entry daha