şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • üst edit: sadece yazı ile var olduğu web sitesi içerisinde okumaktan ya da okuduğunu anlamaktan aciz kişilerin olmasının yaşattığı utanç ile bu üst edit'i giriyorum. giriyorum ki salak salak mesajlar atmadan önce devamını okuyayım butonuna basmak zorunda kalın ve onlarca satır yerine sadece 2 satır yazı okuyup "ben gerizekalıyım ve ilk 2 satırı okuyup sana mesaj attım" deme fırsatını bulamayın...
  _
  üşenmedim fragmanı izledim ve halen hangi kısmında "pedofili içerik üretiyorlar" anlayamadığım yobaz gerisi birinin iddiası. pedofili nedir bilmiyor ya da kendisi pedo.

  bu tipler böyle işte. belli ki kendisi fragmanı izlerken farklı hislere kapılmış sonra suçu netflix'e atıyor. git acilen tedavi ol. kendi nefsine hakim olamayacak vaziyette olmalısın ki bu fragmanda pedofili unsurları görmüşsün.

  pedofili nedir?
  "yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık."

  fragmanda ve afişte ne var?
  şort tayt giyinmiş küçük çocuklar var.

  peki bu durumda pedofili olan kim?
  olmayan olayı pedofiliye bağlayan kişidir. emniyetin bu videoda "pedofili içerik" görenlerin tez vakitte tasmasını tutup bir ucunu en yakın ruh ve sinir hastalıkları hastanesine diğer ucunu da karakola bağlaması dileği ile. bu gibilerin toplum içerisinde dolaşıyor olması tehlikeli. kimyasal hadım bile düşünülebilir.

  edit: mesaj atanlara cevap vermeye yetişemiyorum buradan yazayım.

  çocukların kıyafetlerinin uygun olmadığı, o yaşta çocukların o şekilde poz vermesinin doğru olmadığı gibi şikayetleri olup da bana yazanlara hak veriyorum. benim bunları normalleştirme gibi bir çabam da yok. "ancak" bu videoya bakıp "pedofili içerik üretiyorlar" diyen kişi bir pedo ne hisler yaşamışsa onu yaşamıştır.

  bu video veya dizi/film her ne ise bir pedonun ilgisini çekebilir mi? evet çekebilir. peki içerik "pedofili içerik" mi? hayır değil. instagram'a attığınız çocuğunuzun, yeğeninizin vs. fotoğrafı ve videosu da pedonun dikkatini çekebilir. ancak bikinisi ile yüzen çocuğunuzun bulunduğu video veya fotoğraf "pedofili içerik" değildir.

  edit 2: netflix abonesi falan da değilim. kapatılsa da mağdur olmam. ancak sapla samanı karıştırmanıza da susamadım.
624 entry daha