şükela:  tümü | bugün
157 entry daha
 • bir röportajindan alinti;

  ..

  -geçen sene yazılarınız nedeniyle bazı kesim taraftarlarımız tarafından çok eleştirildiniz...bu konuda neler söylemek istersiniz?

  e.s: ben onlara çok kırgınım ya. orada beni anlamadan eleştiriyorlardı. ama beni antu.com forumlardan ağır eleştirenler yüzüme karşı eleştiremezler. hepsinden daha fenerliyimdir yani. öyle internetten sallamak kolay. arkadaşlar, ben hayatımı sahneye çıkarak kazanırken, hangi birisi ben fenerbahçeliyim demiş? geçim kaynağının yarısını çöpe atmış. para kazanamadığım dönemler oldu. ben hakikatten herşeyi göze aldım fenerbahçe için. sanatımı riske attım. 600 tane bestesi yayınlanmış bir adamım. ama ben taraf olduğumu gösterdim. fatih terim’e de kafa tuttum. ahmet kaya’ya da kafa tuttum. bunları hangi o eleştiren kişiler yapabilirmiş. onlara bir bakmak lazım. bunların hepsini fenerbahçe için yaptım. şimdiye kadar fenerbahçe için yaptığım, işte altyapı da yöneticilikten verdiğim paralara kadar, para da vermiş bir insanımdır. ben altyapıyı kuran 8 kişiden biriyimdir. fenerbahçe altyapısını kuran 8 kişiden birsiyimdir. cebimizden paramızı da verdik, helali hoş olsun. çok da severek yaptım. önce oralardan geçeceksin, dayak yiyeceksin biraz. taraftarlığın zorluğunu yaşayacaksın, ondan sonra kendi işinizi riske atıp taraftar olduğunuzu açıklayacaksınız, ondan sonra beni eleştireceksin. benim eleştirilerim fenerbahçe’ye zarar vermek için olmamıştır hiç bir zaman. doğru neyse onu yazarım. ama fenerbahçe’nin iyiliği için ne görürsem onu yazarım. ben g.saray yazmam, beşiktaş’ta yazmam. dikkat edin ben hep fenerbahçe yazarım. maçın 3 adamı benim için fenerbahçe’nin içindendir hep. maçın 3 adamı yazarım ama karşı tarafın oyuncusunu yazmam. fenerbahçe penceresinden bakarım, yanlış bir şey varsa onu da yazarım. fenerbahçe’ye zarar verecek önüme çok şey gelmiştir, yazabilirdim. yazmam. o başka bir şey.

  ....
  haksiz yere elestiriyorlar adami. irkcilik filan degil, adam fenerbahce adina ahmet kaya'ya savas acmis.. siz hala onun fenerliligini tartisadurun.. bir allahin kulu aranizda fenerbahce icin sezen aksu'ya, mahmut tuncer'e savas acmis midir ? internetten sallamasi kolay tabi..
937 entry daha