şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • silinen ve başlığı özetleyen entry aşağıdaki gibi olan oğuldur... arşiv unutmaz...

  üst edit: lütfen gündemde tutalım. tutulmazsa parayla her şeyin hallolduğu şehirde ülke gündemine taşınmadan üstü kapatılır.

  kaplan ailesi antep'te en zengin ve siyasi bağlantıları çok güçlü bir aile, bu olayı da örtmeye çalışacaklar önceden olduğu gibi...

  edit2: mehmet can kaplan denilen katilin ifadesi :
  “telefonumda fotoğraflar gördü. tartıştık, bir kaç kez vurdum. elimi yıkamaya gittim. döndüğümde olay olmuştu”

  https://twitter.com/…ltr/status/1294329213420527616

  atlantik halının sahibi bileç kaplan'ın oğlu mehmet kaplan.

  2019 yılında ehliyetsiz bir şekilde ve 210 promil alkollüyken çarptığı 1 çocuk annesi hamile zeynep berna atay'ı öldüren katil . bu sene duygu delen'i öldürdü.

  zeynep atay haberi

  edit: 210 promil alkollüyken tutanak
  https://twitter.com/…lik/status/1294302195576430593

  video rahatsız edici +18 videodaki bisikletli çocuk birkaç saniye ile kurtulmuş. çocuğa o andan kalan ruhsal travma.
  https://twitter.com/…tatus/1294270946367418368?s=21

  twitter'da gündemde
  https://twitter.com/…mehmet kaplan"&src=trend_click

  19 yaşında olan mehmet kaplan'ın ikinci kadın cinayetini işlediğini kimse unutmasın.

  berna atay’a çarparak öldürdüğünde “evi yurdu belli, kaçamaz” diyerek tutuklamadığınız ünlü iş insanının oğlu bugün başka bir kadını öldürüyor! bir çocuğu annesiz bıraktığında tutuklamadığınız o adam(!) şimdi bir anneyi yavrusuz bıraktı.

  katil

  ailen zengin ise tıpkı münevver karabulut, şule çet, gülistan doku’nun katilleri gibi dışarıda rahat şekilde soruşturma dahi geçirmeden aylarca senelerce gezersin. şimdi de duygunun katili. 2 kadının cinayetinden sorumlu. zengin olduğu için kollanıyor.

  babasının parasıyla her işin içinden kurtulmaya alışmış biri yüzünden yitip giden genç kızın ailesi hiçbir zaman unutamayacak çünkü.

  17 yaşındaki duygu'nun baş şüphelisi mehmet kaplan. genç kızı evinin penceresinden atıp buna intihar demek için o... çocuğu olmak gerek.

  duygu delen'in arkadaşlarının paylaşımları...
  "lise son sınıf öğrencisi duygu delen, gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddet yüzünden ayrıldığı madde bağımlısı eski sevgilisi mehmet kaplan tarafından tehdit edilerek eve götürüldü. paylaşılan videolarda tedirginliği tavırlarından belli olan duygu delen, evde çıkan uzun süreli arbede ve boğuşmalar sonucu 3.30-4 sularında batıkent mahallesi vehbi dinçerler caddesi almila apartmanından 4 kattan atılarak hayatına son verildi. vücudunda çeşitli hasar kırık ve darbelerle yerde bulundu. olay yerinde anlık müdahelerle hayata döndürülen duygu delen hastaneye ulaşamadan hayatını yitirdi."

  kaynak

  parası ve siyasi bağlantıları olduğu için uyuşturucusunu, alkolünü alıp başkalarına zarar veren, haram parayla büyütülen insanların çocukları...

  bu ülkede kadınları, genç kızları yok etmeye dayalı bir sistem var...

  5 günde 33 kadın kadın öldürüldü.

  edit: ekşide geçmişte de cinayete konu olmuş ve buna rağmen serbest kalmış.

  (bkz: 34 bay 376 cinayeti)

  kaynak
702 entry daha