şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6357 entry daha
  • bir kez daha gördük ki bizim polis teşkilatı aman ali rıza bey tadımız kaçmasın modunda takılıyor. ömrü hayatında bir defa suç işleyen, baklava çalanlara göz açtırmıyorlar. aslan kesiliyorlar maşallah. alt katta insan katlediliyor kendi evinin içine gelen sesi dinletiyorsun bu suç diyor. bu suçta diğeri değil mi amına koyayım ne diye bekliyorsun. ne zaman harekete geçeceksin. öldürüldükten sonra yaparsınız derdim de gördük ki o zaman da yapılmıyormuş.

    aynı şey palu ailesinde de olmuştu. adamın kendi kendi çocukları, eşinin kardeşinin çocuğu devlet korumasına alınmış. üzerinde iğne izi, tecavüze rastlanmış tuncer bey eli sikinde dolanıyor yıllardır. neymiş dosyalar farklıymış. dosyanızı sikeyim sizin. bir araya gelseymiş farklı olacakmış. sizin amına koyduğum dosya sisteminiz yüzünden bir kadın ve kız çocuğu tecavüz edilip, aç bırakılıp öldürüldü.

    artık sinirden normal yazamıyorum. erkek halimle dün hıçkırarak ağladım aleyna’nın anne babasının o halini görünce. koca devletin 20 yaşında bir orospu çocuğuna gücü yetemiyormuş onu anladık.
1320 entry daha