şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
20377 entry daha
  • fanatik bir izleyicisi değilim ama denk geldikçe göz gezdiriyorum. tesadüfen televizyonda geçtiğimiz haftanın bölümlerini ve bu akşamın fragmanına denk geldim. bu berker denen uyuz tip, salaş balıkçı menüsünde en kötü tabağı çıkarmış ama bunu potaya göndermiyorlar. geçen hafta da aynısı olmuştu. torpilli falan mı bu lavuk?

    ikincisi ise emir diye televizyonda gördüğüm en itici karakter bu akşamın fragmanında eray’a “bi daha senle aynı takımda olmam, sona kalınca ağlıyorsun” tarzı cümleler kurmuş. eray bu hafta kırmızı takımın en iyisi ve gizli kaptanı gibiydi. sen kimsin ki aynı takımda olmuyorsun. o adamı sona bırakma amacınız hepinizin korkudan altına ıslatması değil mi?

    zaten ilk bölümden beri gözüm tutmuyor bu laleyi. survivor’daki cemalcan gibi. ergen kızların ve fenomen yutuburların desteklediği tip. ama burda sizin sms’leriniz geçerli değil işte. eray gibilerin çıkarttığı tabaklar geçerli. gitsin instagramda kızlara yürüsün abi. reddedince çirkinleşsin. burası onun çiftliği değil.
10390 entry daha