şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
606 entry daha
 • uygulama olarak netflixi sikip atacak uygulamaya sahiptir.

  bugün farkettim bir şeyi indirirken sana 4 farklı görüntü kalitesi ve o kalitelerini yanlarında da telefonunda kaplayacağı yeri sorarken üstte küçük bir şekilde de telefonundaki boşluğu sana söylüyor. bak diyor sende 13,2 gb yer var ona göre kalite seç.

  ayrıca her filmin ımdb puanını yazması da çok güzel , netflixte çıkıp bakıyoruz. bunlar hep kolaylık, bunlar hep kullanışlılık.

  filmde veya dizide de ekrana veya mouse a dokunduğunuzda o sahnedeki oyuncuları sol tarafta tanıtması, sahnedeki müzikleri listelemesi çok iyi. yine netflix ile kıyaslarsak tam olarak yaşadığım şeyi söyleyeyim, mesela dark izliyorum güzel bir kadın gördüm , ya da tanıdık bir yüz gördüm, kim lan bu veya bu adam hangi dizideydi dedim ve bakacağım, durdurup google a giriyorum, veya imdb nin uygulamasına giriyorum. dark 2. sezon 4. bölüme geliyorum , oradaki oyuncular listesinden onu buluyorum, o oyuncunun sayfası açılıyor ve oradan daha önce rol aldığı yapımları buluyorum.
  prime video da ise başroldeki çocuk" sessiz bir yerdeki adam mı lan" deyip mouse u sola kaydırdım, adam çıktı üstüne tıkladım, sağda adamın diğer yapımları çıktı "sessiz bir yer" yazıyor. bitti. bak hala dizi penceresindeyim, dizi devam ediyor

  edit: evet imdb amazonun ama netflix yine de gösterebilir
1564 entry daha

hesabın var mı? giriş yap