181363 entry daha
 • *kahkahanın en güzel anında yakalanmış gibi ağzı açık, başka yöne bakarak şekilli gülüp poz verebilen esrarengiz bir kitle var. rahat insan pozu. dar gelirlinin asla veremeyeceği bir poz...

  *bir insanı tanımak için ona borç para verin, birlikte seyahate çıkın gibi tavsiyeler veriyorlar. bu kadar masrafa girdikten sonra ben kendimi tanıyabilecek miyim peki?...

  *kahve ile ilgili tek alâkam "kokusu ne güzel ya"dan ibaret. herkes bir sürü çeşit, tat, pişirme yöntemi falan biliyor aşırı özeniyorum. ben hayatımda hiç filtre kahve içmedim. kültüre uzağım. nescafe'nin ikisi bir aradası güzel bak. onu içerken kedimi okuyup kitabımı okşarım...

  *şu hayatta birilerini örnek alacaksam bu kesinlikle vedat milor olmalı. bilgili, entelektüel, zeki, hazırcevap, esprili, beyefendi ve tam bir hanımcı... yani bende olmasını istediğim tüm özellikler mevcut.

  *cırt cırtlı cüzdan kullanan erkek hakkında "kendine saygısı yoktur, selam verilecek adam değildir, vurduruyordur" vb. olumsuz şeyler duyuyorum. ben yıllardır siyah adidas cırt cırtlı cüzdanımla mutluyum valla. eğer ki vurduracak olsaydım bu sefer gider pembesini alırdım.

  *ilçemizdeki belediyede çöp kamyonunu kullanan, arslan adında biri var. ağzına ekmek sıkıştırıp fotoğraf çekmişler ve facebook'ta da "ekmek arslan'ın ağzında" diye paylaşmışlar. yemin ediyorum muazzam şaka.

  *geçenlerde arkadaştan 1 haftalığına gitarlarından birini istedim, "telleri paslı çalınmaz, ben sana arkadaştan bulup vericem" dedi. sonra da "sendeki bas gitar askısı duruyorsa onu bana versene" diyor. ulan tamam s*keceksin, bari güzel sözlerle önce ruhumu ele geçir.

  *çok sevdiğim birkaç tanesi hariç aynı filmi ikinci defa izlemedim. yüz kere lotr serisi izleyen adam varmış. karşımda bir çift meme olsa bile yüz kere bakamam.

  *bir ortamda gereğinden fazla açık çay doldurulursa bardağı elime alıp "bu idrar tahlili kimin?" diye şaka yaparım.

  *yemekte çıkan kıl tanıyıp güvendiğim birinin kılıysa özenle ayırıp yemeği yemeye devam ederim.

  *hiçbir zaman memleketçi biri olmadım, olmam da. çünkü insan topraktan değil anasının a*ından çıkar.

  *eskici araçlarındaki banttan yayınlanan anonsun sonunda "eskici geldi eskiciii" bölümü sanki coşkuyla söylenmek istenmiş de seslendiren abinin içindeki yaralar buna izin vermiyormuş gibi...

  *kişisel gelişim kitabı okuduktan sonra içimde anayı babayı dövme isteği hasıl oluyor.

  *bir insana allahsız demek hakaret değil övgü olmalı.

  *geçenlerde seks böbrek taşına iyi geliyor diye bir haber okudum. 4 kere böbrek taşı düşüren biri olarak söylüyorum, tamamen yalan. o sancıyla s*kseler hissetmezdim.
21002 entry daha