şükela:  tümü | bugün
 • üst edit : google cache tık tık
  arkadaşlar linkini ve ss görüntüsünü paylaştığım halde mesaj kutumu fotoşopçu diye hakaret eden tehdit savuranlar için paylaşıyorum. ayrıca zaten başlık açılınca en az yarım saat boyunca herkes orijinal değiştirilmeyen ifadeleri okudu ve gördü. zaten ilk entry'lerde kimsenin itiraz etmediğini görürsünüz.

  linkteki adreste ayasultan otel hakkında bölümünün 3. paragrafında; görsel
  "oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren ayasultan hotel’de 1 adet ana restoran mevcuttur. ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplam da 3 adet bar seçeneği de sunulmaktadır. bu barlarda alkollü ve alkolsüz içeceklerin ek olarak, atıştırmalık birçok lezzeti bulmak da mümkündür." diyor.

  sokaktaki birayı gören ama kendi oteli ayasultan'da satılan içkiyi görmeyen görmeyen iki yüzlü din tüccarı. alkol satarak kazanılan para da haramdı değil mi?
  edit : linkteki açıklamada alkollü ve alkolsüz ifadeleri kaldırılmış. "... ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplamda 2 adet bar seçeneği de sunulmaktadır. bu barlarda içeceklere ek olarak, atıştırmalık birçok lezzeti bulmak da mümkündür. açıklaması ile değiştirilmiştir." iyi ki ekran görüntüsü almışım.
  edit 2: otel nihat hatipoğlu'nun mu nerden biliyorsun diye çok sayıda mesaj aldım. arkadaşlar kendi ağzıyla söylemiş. link daha öncede başlık açılmış otel hakkında (bkz: nihat hatipoğlu'nun oteli)
209 entry daha