şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
8720 entry daha
  • sahiden merak ediyorum, hangi magazin programına denk gelsem bu adamın muhabirlere yaptığı afra tafra muamelesini, saygısız tavırları görmekten bıkan bir tek ben miyim?

    ya milyon tane yol var o muhabire şu an uygun değilim demeyi anlatmanın ama bu arkadaş ısrarla insanları azarlıyor, yok sayıyor. bu neyin kibiri birader senin o insanlardan farkın ne? bir de yanında çocuğu oluyor bu hareketleri yaparken.

    ya lanet olsun şu sisteme ki eminim o muhabirler istemeye istemeye gitmek zorunda kalıyor bu adamın kapısına ve ukala tavırları görüp geri dönüyorlar. bakın arkadaşlar artık bir duruşunuzu koyun gitmeyin kapısına.

    muhabirlere ( normal vatandaşla diaolog halinde gördüğümüz tek meslek grubuna) yaptığı saygısız hareketlerini gördükçe en basitinden şu an reklamları döndüğü yerden alacağım varsa da almam. topluluk olarak ekranlarda senin bu insanlara yaptığın saçma sapan tavırları görmek zorunda mıyız? kapısına ekmek parası kazanmak için gönderilen muhabirlerin patronları, buna bir son verin artık. bu saygısızlığı görmekten bıktık usandık.

    insan olan önce şunu bilmeli, bu hayatta şakalardan komikliklerden çok daha önemli konular var, en temelinde insana saygı duymak gibi.
171 entry daha