şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
 • normal bir ülkede milli savunma bakanı'nın çıkıp söylemesi gereken sözler bunlar. dünyanın her yerinde bu çapta bir mülteci mevzu milli güvenlik meselesidir. nasuh bey çok nazik bir üslupla söylemiş zira beklenen deprem olursa mülteciler üzerinden yamyamlığın başladığını bile işitebiliriz.

  erdoğan efendi 1989 yılında 300 bin türk'ün zulümden kaçarak anavatana sığınmasına çok içerlemişti. hatta bir parti toplantısında türklerin türkiye'ye gelişini en aşağılayıcı ifadelerle eleştirmişti. (adamınızı iyi tanıyın lan ülkücüler)

  insan kapı komşunun evinde yangın çıkarır mı? normal bir insan çıkarmaz. ancak bay erdoğan çıkarır. bu adam 5 milyon suriyeli arabı kendi harladığı ateşin içinden çıkararak tek kalemde memleket sathına yerleştirdi arkadaşlar. kafasına göre türk milletinin parasıyla yedirdi, içirdi, giydirdi. soruyorum; ne uğruna yaptık tüm bunları?

  fransa'da kimsenin umrunda olmayan bilmem ne dergisinde 22 yaşında aptal bir kız karikatür çiziyor. koskoca bay erdoğan işi gücü bırakıp bu zırvalar üstünden macron'la polemiğe giriyor. sonra bir bakıyorsun istanbul sokaklarında on binlerce arap ellerinde örgüt bayrakları ile tekbirler getirerek sağa sola saldırıyor. aynı anda onlarca ilde eşzamanlı organize eylemler vs. bir tane güvenlik mensubu da çıkıp "dağılın hemşerim" diyemiyor.

  diyemiyor çünkü paris'in göbeğinde kafası kesilen öğretmen için bu ülkenin muhalefet partisi sehven dahi olsa çıkıp iki kelam edemiyor korkudan. ulan beğenmediğimiz hdp bile her yerinden devlet aklı fışkıran muazzam bir metinle hem nalına hem mıhına vurarak kınadı bu olayı.

  tüm bu rezilliklerimiz dünyanın her yerine her allah'ın günü servis ediliyor. her geçen gün imajımız ve itibarımız ayaklar altına alınıyor. bakın güney koreliler bile hakkımızda atıp tutmaya başladılar. 10 sene önce turkish delight, deniz, kumsal olarak anılırken şimdilerde haydut devlet adayı olarak gösteriliyoruz. japonya vize getirdi yahu.

  şu an siz bu satırları okurken doğubeyazıt sınırından içeriye bölük bölük genç ve sağlıklı afganlar giriyor. adamları görseniz tipleri ben canlı bombayım diye haykırmakta. e hani sınır namustu kardeşim? demek ki bu ülkeyi namuslu insanlar yönetmiyor. tabi baktılar gördüler türkiye'yi ortadoğu'ya çeviremiyorlar. ortadoğu'yu buraya getiriyorlar.

  yani burası temelli ortadoğu olup çıkınca ne olacağını sanıyorsunuz ki? o özendiğiniz coğrafyada burada kurmak istediğiniz rejimin tonla kurulmuşu var. bir tanesinde bile gelecek ve umut görüyor musunuz? görüyorsanız siktirin orada yaşayın madem. ama gitmeyeceğinizi biliyoruz. bence ne istediğinizi kendiniz de bilmiyorsunuz.

  biz bir avrupa ülkesine gidecek olsak 70 tane evrak isterler. ama elin potansiyel kafa kesicisi ülkemize elini kolunu sallayarak giriyor. neymiş efendim ensarmış. çok afedersiniz yarağımın başı! ulan burası dünyanın aşevi mi? orada 22 tane arap devleti dururken bir burayı mı bellediler?

  ezcümle; 10 yıl önce havalimanında vize dağıtan bay erdoğan bugün araplara kebapçı ilanı gibi vatandaşlık, şirket ve toprak dağıtmakta. dağıtın anacım dağıtın. her şey sona erdiğinde kurduğunuz rejimde kendiniz de yaşayamayacaksınız zaten. nefes bile alamayacaksınız. ve bakın göreceksiniz bunlara rey verenler de eşekler gibi pişman olacaklar. ama iş işten geçmiş olacak.
253 entry daha