şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
 • bu ülkede sibel can kıvırarak miami de saray aldı saray! zerre kafası çalışmadan götüyle saray aldı. ebru gündeş 20 lerinde bi herifle evlendi boğazda yalı aldı yalı yalı! başlık açan zihniyetini yalayım senin! helal olsun ali koç a adamın aklı çalışıyor binlerce insan çalıştırıyor binlerce eve ekmek giriyor koç ailesi sayesinde.

  edit: mesaj atan herkese kinayesiz sevgiler, patron sevici değilim, asgari ücretli de değilim hatta ortalamanın çok çok üstünde kazancı olan bir işçiyim. 18 yıl önceden başlayarak günümüz şartlarında emek sömüren tayfanın, ülkeyi şirket gibi (ama sizin beni eleştirdiğiniz modeldeki şirket gibi) yönetenlerin, çoğu kurumsal şirketin üzerine çöküldüğünün ve orada demokrat alerjisi olan yöneticilerin çalıştırıldığının hepiniz farkındasınızdır sanırım. normal şartlarda ali koç u bu kadar savunmazdım ama günümüzde bu gibi insanlar patronlar o kadar azaldı ki onlara sahip çıkmak zorunda hissediyorum kendimi. zihniyetini yaladığım başlık sahibi seni üzdüysem özür dilerim.

  edit 2: hislerime farklı cümlelerle tercüman olmuş bir yazar arkadaş. @kanun calan hukuk ogrencisi teşekkürler. (bkz: #115746076)

  edit 3: kendi patronumdan bir cümle "bu ülkede hakkını savunmak için artık canını ortaya koyman lazım"

  edit 4: ali koç a baba parası yiyor hiç bir şey yapmadan diyenler olmuş. sizleri bilgiye davet ediyorum. hiç bir aile şirketi sonraki nesillerini yetiştirmeden 3. nesile geçemez arkadaşlar. hiç bir şey yapmadan baba parası yiyen çocukların %65 i daha ikinci nesilde şirketlerini batırırlar. bu oran 3. nesilde %99 a çıkar.

  edit 5: işsizlikten delirmiş tayfa bu sizin suçunuz değil. sövdüğünüz koç grubu sizin gibi bir çok kişiye iş kapısı hem de sizi o taptığınız zat kadar sömürmüyor. hatta hiç sömürmüyor. yanlış kişiye sövüyorsunuz.
251 entry daha