şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2682 entry daha
  • biri "güzel götü olsun" demiş, diğeri "memeleri büyük olsun" istemiş, öteki bacakları, beriki nefes alsın yeter... hep bi cinsel arzu telaşıyla bedensel tercihlere yönelim. ruhsal ve duygusal hassasiyetle tercih belirten kişiler ne kadar da az.

    tıpkı, olduğu gibi çektirilen ve olduğu şekilde kabul edilen eski zaman fiziki resimlerinin masumiyetini, şimdilerde filtrelerle ve en iyisini bulana kadar durmadan çekme hırsıyla kirlettiğimiz gibi; tıpkı, yalansızca, riyasızca, hesapsızca inşaa edilen dostlukları, içine menfaat ve çıkar karıştırıp ayarını bozduğumuz gibi, tertemiz sevginin ve "yüce sevgili" kavramının içine de şehvani arzularımızı katıp, ağzımızdaki hayvani salyaları akıtarak saflığını bozmuşuz.

    sevgiliden alınan bir tutam saça bakarak iç çekmeler, bir perde ardından anlık suretini görmeye nelerini vermeler, bir mektupla günlerce heyecanla haber beklemeler henüz yakın geçmişte olmasına rağmen, şimdiki nesile mitolojik bir masalmış gibi uzak ve yabancı geliyor artık. ve üstelik bu masumane eylemlerin, bu ari duyguların yerini, farklı cinsel çiftleşme istekleri, olmadık fantazi hayalleri almış gitmiş.

    şimdi desem ki safiyane seven kişinin gözleri, sevgilisi üzerinden cinsel fantaziler düşlemeye kör olur diye, bunu birçoğu anlamlandıramaz. çünkü maalesef artık aşk=seks olarak formüle edilmiş çoğu kafada bu durum. seksi elbette yok saymıyorum. bir ilişkinin nihayetinde cinsel birleşim mutlaktır tabii ki. sözüm, seksin sevgiyi öldürmesine, cesedini gömmeden kurda kuşa yedirmesine.
574 entry daha